Мережа «ОККО» стала одним із переможців конкурсу «Благодійна Україна - 2016»
30.03.2017

Мережа «ОККО» стала одним із переможців конкурсу «Благодійна Україна - 2016»

Ініціатива мережі  АЗК «ОККО» «Різдвяна кава – твоя добра справа» була визнана одним із кращих доброчинних проектів минулого року у номінації «Благодійність великого бізнесу». 29 березня оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» нагородив  компанію почесною відзнакою за третє місце у цій номінації.

Акцію «Різдвяна кава – твоя добра справа» мережа АЗК «ОККО» проводила у грудні 2016 року спільно з благодійним фондом «Таблеточки».  Частину коштів від продажу кави та інших гарячих напоїв у цей період компанія перерахувала на ліки для онкохворих дітей. Загалом під час акції було зібрано майже 600 тисяч гривень. Ці кошти благодійний фонд «Таблеточки» використає на закупівлю препарату «Ванкоміцин»,  який потрібен приблизно 30% онкохворих дітей в Україні, але в нашій державі не виробляється.

«Тільки завдяки небайдужості й активності тисяч людей, наша акція виявилася такою результативною.  Ми безмірно вдячні усім працівникам АЗК «ОККО», які розповідали клієнтам про нашу спільну з фондом «Таблеточки» ініціативу, а також усім гостям наших смачних заправок, які  придбали акційну різдвяну каву, долучившись до великої доброї справи, – коментує керівник відділу комунікацій мережі «ОККО» Олександр Шевельов. –  Спільними зусиллями ми здатні робити важливі для суспільства справи».

За словами організаторів конкурсу «Благодійна Україна – 2016», торік на нього надійшла рекордна за його 10-літню історію  кількість заявок – 744, тоді як роком раніше їх було 712. Усього  переможці визначалися у 22 категоріях, у кожній з яких  обирали трьох призерів.  Засновником конкурсу  «Благодійна Україна – 2016» є Асоціація благодійників України, а до складу його наглядової ради входять відомі громадські діячі, митці, волонтери -  Анжеліка Рудницька, Сергій  Фоменко, Іван Малкович, Марина Одольська, Сергій Жадан,  Тарас Тополя, Оксана Білозір. 

Поділитись