Мережа «ОККО» стала зоною Free Wi-Fi
09.03.2016

Мережа «ОККО» стала зоною Free Wi-Fi

За останній рік мережа АЗК «ОККО» забезпечила якісним Wi-Fi-зв’язком майже 400 своїх автозаправних комплексів. Тому зараз клієнти можуть безкоштовно отримати доступ в інтернет з мобільних гаджетів на переважній більшості АЗК під брендом «ОККО».

«Сучасна людина прагне постійно бути в контакті зі світом – читати свою електронну пошту й акаунти у соцмережах, дізнаватися новини, управляти бізнесом, замовляти товари в інтернет-магазинах та багато іншого. Тепер клієнти «ОККО» можуть робити усе це, навіть перебуваючи в дорозі. У 2015-2016 роках ми вже інвестували значні кошти в модернізацію нашої інфраструктури зв’язку, завдяки чому вдалося досягти високої швидкості передачі даних і безперебійності сигналу навіть на тих АЗК, які розташовані на автотрасах, віддалені від великих населених пунктів», - розповідає IT-директор мережі «ОККО» Олександр Ляшенко.

Одним із найбільших проектів у цій сфері стала підписана торік угода з компанією «Укртелеком» про облаштування автозаправних комплексів «ОККО» найбільш сучасними і надійними оптико-волоконними каналами зв’язку. У рамках цієї угоди заплановано підвести такі канали до 200 АЗК, зараз введено в експлуатацію уже 90 з них. Насамперед інновації охоплюють ті об’єкти, де інші види зв’язку досі не забезпечували належної якості сигналу.

Для зручності клієнтів «ОККО», щоб підключитися до Wi-Fi, не потрібно вводити ніяких паролів і логінів. Увійти в мережу користувач може одним з двох способів – переглянувши коротке інформаційне повідомлення на порталі, або через власний обліковий запис у Facebook. У будь-якому випадку сервіс переадресує вас спочатку на сторінку «ОККО» у цій соцмережі, звідки можна дізнатися про найактуальніші новини й сервіси компанії або ж перейти на інші сайти. Персонал усіх АЗК мережі детально проінструктований про те, як допомогти клієнтам у разі будь-яких труднощів з доступом до Wi-Fi.

Поділитись