Мережа «ОККО» турбується про нічних подорожніх
05.06.2014

Мережа «ОККО» турбується про нічних подорожніх

Турбуючись про безпеку водіїв та пасажирів, котрі мандрують у нічний час, мережа АЗК «ОККО» підготувала декілька актуальних рекомендацій, як краще налаштувати організм для поїздок уночі. Ці поради у вигляді флаєра можна отримати на кожному АЗК «ОККО».

 

Зокрема, мережа рекомендує добре виспатися перед нічною дорогою. Тривалість сну мала б становити не менше 7,5 години. Під час самого руху необхідно робити 20-хвилинні перерви на відпочинок що дві години або після кожних подоланих 200 кілометрів. Не задрімати і зберегти бадьорість допоможе енергійна музика в салоні й відчинене вікно автомобіля, куди зможе проникати свіже повітря. Не зайвою у нічній дорозі будуть кава чи напої з кофеїном, натомість переїдати – не варто: це, навпаки, викликає сонливість і почуття розслабленості.

 

Саме для нічних автомобілістів мережа АЗК «ОККО» пропопонує з 1 червня безкоштовну нічну каву (американо чи американо з молоком) у час із 23.00 ночі до 07.00 ранку. Адже саме влітку, як показує практика, кількість нічних подорожніх на дорогах найбільша.

 

Окрім того, з травня для таких водіїв на АЗК «ОККО» з’явилися ще дві пропозиції – енергетичні напої Tobi Energo Red&Hot і Tobi Coffee. Перший із них містить у своєму  складі кофеїн та гуарану, які підвищують тонус, знімають втому і сонливість, збільшують фізичну і психічну працездатність, покращують реакцію. Другий - має приємний смак холодної кави і виготовлений на основі лише кофеїну, вміст якого у напої становить 32 мг на 100 кубічних сантиметрів.

 

Поради для водіїв
Поділитись