Мережа «ОККО» у 2016 році відкрила більш як 50 газових модулів
16.01.2017

Мережа «ОККО» у 2016 році відкрила більш як 50 газових модулів

Упродовж 2016 року в мережі «ОККО» розпочали роботу 50 нових газових модулів на території діючих чи новозбудованих АЗК і ще 3 автономні газозаправні станції. Таким чином, українські водії сьогодні мають змогу заправитися газом уже на 210 комплексах «ОККО».

Лише упродовж грудня у мережі запрацювали 11 нових газових модулів: чотири з них – у Львівській області (Стрий, Золочів, Сокільники), по два – у Черкасах та Харкові, по одному – у Києві, Харкові, Івано-Франківську та в селі Великий Олексин поблизу Рівного. Загалом у розширення своєї газозаправної інфраструктури протягом 2016 року мережа «ОККО» інвестувала понад 100 мільйонів гривень.

«За обсягами споживання газу автомобільним транспортом Україна вже є одним із лідерів у Європі. Ринок цього пального продовжує динамічно розвиватися, а отже потребує нової інфраструктури, нових пунктів збуту, – пояснює керівник департаменту розвитку мережі АЗК«ОККО» Назар Турхан. – Відчуваючи потреби часу, наша мережа створює для українських водіїв максимально вигідні можливості. Щоб кожен із них міг заправитися газом швидко, безпечно, на найбільш зручному для себе маршруті».

У мережі «ОККО» постійно турбуються як про зручність заправки газом, так і про високу якість цього продукту. Зокрема, за результатами першого в Україні дослідження якості газу на АЗС, яке провів Інститут споживчих експертиз у партнерстві з інспекційною компанією «Інспекторат Україна», саме автогаз від «ОККО» продемонстрував найкращі показники за більшістю параметрів.

З повним переліком адрес газових модулів мережі АЗК «ОККО» можна ознайомитися на мапі, скориставшись відповідним фільтром – https://www.okko.ua/uk/network_map

 

 

Поділитись