Мережа «ОККО» у півтора рази збільшує кількість АЗК, що торгують арктичним дизелем
27.11.2013

Мережа «ОККО» у півтора рази збільшує кількість АЗК, що торгують арктичним дизелем

Сьогодні на всіх АЗК «ОККО» продаються винятково зимові сорти пального – як бензину, так і ДП. При цьому, починаючи з 1 грудня, майже на 200 автозаправних комплексах мережі клієнти зможуть придбати пальне Pulls Diesel Арктика, на якому двигун здатен працювати при особливо низьких температурах (до -32С). Торік таке морозостійке  ДП пропонувалося на 130 АЗК «ОККО».

«Ми прагнемо, щоб водій, заправившись на «ОККО», почував себе максимально комфортно, впевнено і безпечно. Взимку, коли дорожні умови ускладнені, це особливо важливо, - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Саме тому ми ретельно підбираємо пальне, щоб воно відповідало і високим якісним стандартам, і сезонним потребам».

Обидва різновиди зимового дизпального, що продаються у мережі АЗК «ОККО», відповідають європейському стандарту якості Євро-5 та мають високий показник цетанового числа. Високе цетанове число забезпечує підвищення ККД дизельного двигуна та його швидкий запуск при мінусових температурах.

Разом з зимовими сортами дизпального мережа АЗК «ОККО» завезла і зимові сорти бензину. «Для бензинового двигуна заправка взимку літнім пальним, звичайно, не така критична, як для дизельного, – пояснює керівник департаменту контролю якості пального мережі АЗК «ОККО» Алла Сидорович. – Але і в такому разі водій здатен відчути певні незручності: автомобіль може важче заводитися чи то після стоянки, чи навіть у режимі міської їзди». Відмінність у тому, що для зимових видів бензину характерний вищий тиск насичених випарів, вони більш леткі і мають полегшений фракційний склад.

Отож, щоб не залежати від примх природи, звертайте увагу на температурні характеристики пального, вчасно переходьте на зимове пальне, а також враховуйте рекомендації фахівців і до досвідчених водіїв щодо підготовки автомобіля до зими.

Як підготувати авто до зими

Поділитись