Мережа «ОККО» відкрила 30-ий АЗК у Києві
18.01.2017

Мережа «ОККО» відкрила 30-ий АЗК у Києві

Починаючи з 2017 року, в Києві працює вже 30 автозаправних комплексів «ОККО». Останній із них відкрився на проспекті Академіка Палладіна, 33, неподалік від Троїцького ринку та перехрестя з вулицею Академіка Булаховського. Це сучасний новозбудований комплекс, де можна заправитися 6 видами високоякісного пального від «ОККО»: бензинами Pulls 95, А-95 ЄВРО та А-92 ЄВРО, дизельним пальним Pulls Diesel і  ДП ЄВРО, а також газом. Новий АЗК на Палладіна став 10-им комплексом мережі, збудованим у новому сучасному форматі.

На АЗК працює 10 паливно-роздавальних колонок (одна з яких обслуговує газовий модуль) і 3 каси, що дає змогу власникам авто зручно і швидко, без черг, заправитися необхідним пальним. Новий комплекс вирізняється й значною площею торгового залу (понад 100 квадратних метрів). Великий асортимент товарів у магазині дозволить придбати все необхідне і для подорожей, і для дому. Зокрема, тут представлений широкий вибір молочної продукції, імпортних сирів, ковбас та хамонів. Також доступна новинка – свіжоспечений хліб трьох сортів, який ідеально смакує з відбірною червоною ікрою, котру можна придбати так само на АЗК. Шанувальники смачних здорових перекусів можуть спробувати медову гранолу власного виробництва або ж поповнити вітамінний запас свіжими соковитими фруктами.

На території торгового залу є велика зона кафе для комфортного відпочинку. Тут же можна насолодитися й кулінарною новинкою від мережі «ОККО» – смачною свіжоприготовленою пастою з твердих сортів пшениці. Завдяки відповідному обладнанню кухарі зони кафе приготують один із трьох її різновидів буквально за лічені хвилини. Також в зоні кафе можна замовити нові хот-доги зі смаками кулінарних регіонів світу, фреш-сендвічі власного виробництва, натуральні супи, свіжі салати й ароматну випічку, котра ідеально смакує з фірмовою 100% арабікою від «ОККО».

Сьогодні Київ і Київська область є другим за густотою покриття регіоном у мережі «ОККО» після Львівщини. Безпосередньо в межах столиці України працює зараз 30 АЗК, а ще 22 комплекси заправляють водіїв на трасах і в населених пунктах Київської області. Окрім того, саме в Києві працює перший у мережі ресторан паназійської кухні Meiwei. На 13 АЗК і ще 4 локаціях за межами заправок діють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.

Поділитись