Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні
23.04.2018

Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні

17 квітня у селищі Бородянка, що в 60 кілометрах від Києва у напрямку Коростеня, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він став 55-им АЗК мережі у Київському регіоні. Інноваційною особливістю цього комплексу є встановлена мультипаливна колонка, яка дозволяє заправляти клієнта будь-яким видом пального (в т. ч. газом) на одному острівці – безпосередньо під навісом ПРК.

 

Таке технологічне рішення широко використовується у Європі, але є новим для українського ринку. Для водіїв, які їздять на газі, це зручніше і швидше, оскільки точка заправки тепер знаходитиметься ближче до операторної.

 

Сучасні мультипаливні колонки, крім Бородянки, працюють також ще на 4 АЗК ОККО – у Києві, Одесі та Кропивницькому. У процесі реконструкції й будівництва автозаправних комплексів компанія нарощуватиме їх кількість.

 

Зараз на новому АЗК можна заправитися усіма видами високоякісного пального від ОККО – бензинами Pulls 95, А-95 Євро та  А-92 Євро, дизельним пальним PullsDiesel і ДП Євро, а реалізація скрапленого газу розпочнеться у травні. Окрім того, у складі комплексу відкрито й просторе кафе та магазин з широким асортиментом товарів, загальна площа залу становить понад 100 квадратних метрів.

Поділитись