Мережа «ОККО» відкрила у Чернівцях найсучаснішу на Буковині заправку
27.09.2017

Мережа «ОККО» відкрила у Чернівцях найсучаснішу на Буковині заправку

 

Мережа «ОККО» відкрила у Чернівцях найсучаснішу на Буковині заправку

 

У Чернівцях за адресою вул. Галицький Шлях, 46М розпочав роботу новий сучасний автозаправний комплекс «ОККО», у складі якого є кафе та ресторан, електрозарядка, газовий модуль і мийка самообслуговування. Крім того, на даху комплексу встановлено  портативну сонячну електростанцію потужністю 36 кіловат.  

У складі АЗК працює загалом 10 паливороздавальних колонок: 8  –  для відпуску традиційного пального (бензину та ДП) і 2 – для заправки газом. Також тут встановлена уже 41-ша у мережі «ОККО» безкоштовна зарядка для електромобілів. Зона кафе й магазину на АЗК має площу понад 100 квадратних метрів, завдяки чому навіть при великій кількості відвідувачів кожен може легко вибрати все, що потрібне. Ще понад 90 квадратних метрів становить площа нового ресторану Pasta Mia з широким вибором страв італійської кухні. Він розпочне свою роботу у жовтні, після завершення усіх пусконалагоджувальних і тестових робіт.

АЗК розташований на головній трасі при виїзді з Чернівців в сторону Львова. Така локація є зручною не тільки для місцевих мешканців, а й для туристів та міжнародних перевізників, адже дає можливість  швидко та вчасно заправитися, а ще й комфортно відпочити та смачно поїсти в дорозі.

Як і всі новозбудовані АЗК «ОККО», новий комплекс у Чернівцях передбачає вільний доступ до всіх сервісів у кафе, ресторані, магазині для осіб з обмеженою мобільністю. Для них облаштовано й окремі санвузли та паркувальні місця. АЗК оточений великою благоустроєною територією, зокрема зеленим газоном із системою штучного поливу.

АЗК на вул. Галицький Шлях став уже восьмим об’єктом мережі «ОККО» у Чернівецькій області і четвертим – безпосередньо в обласному центрі.     

 

 

 

Поділитись