Мережа «ОККО» відкрила заправки нового формату
12.10.2015

Мережа «ОККО» відкрила заправки нового формату

Мережа АЗК «ОККО» відкрила у Києві два перших автозаправних комплекси нового формату. На АЗК цього формату збільшено площу магазину та кафе, а також суттєво розширено асортимент смачних товарів і страв у меню, облаштовано зону відпочинку для відвідувачів. Перша така заправка запрацювала наприкінці вересня за адресою вул. Семена Скляренка, 4, друга - відкрилася 7 жовтня на проспекті Ватутіна,5.

Функціонал цих комплексів підібрано з урахуванням сучасного стилю життя киян, які звикли до динамічного темпу та ефективного планування свого часу. «Усі наші АЗК нового формату розташовуються поблизу центральних чи спальних районів Києва, тому для людей, котрі тут живуть чи працюють, вони стануть зручним місцем не тільки для заправки, а й для відпочинку, покупок і смачної їжі. Адже багато наших товарів і страв клієнт не знайде в жодному іншому місці, ні в супермаркетах, ні в міських ресторанах», - каже Юрій Кучабський, віце-президент з комерційних питань мережі АЗК «ОККО».

Усі товари, які кияни зможуть придбати в магазинах на цих АЗК, проходять попередню дегустацію та відбір експертною групою, яка сформована з внутрішніх спеціалістів та залучених food-консультантів. Частину з цих товарів мережа «ОККО» імпортує напряму від європейських виробників. В асортименті також є продукція немасового виробництва від мануфактурних українських виробників. Всі представлені товари відібрані за ключовим фактором – найкраща ціна-якість серед пропозицій своєї категорії.

Відвідувачам пропонується широкий вибір здорових і корисних снеків, органічних продуктів, солодощів, делікатесів. Наприклад, тут можна придбати відомі сири Селиської сироварні й сиров’ялені ковбаси із Закарпаття, кілька сортів екологічного меду з Житомирської області, креативні цукерки та шоколад від Львівської майстерні карамелі й харківської компанії «Солодкий світ», печиво з оригінальними смаками від торгової марки «СмакоДжейн», чіпси, виготовлені з насіння льону, вишукані українські вина від ТМ «Колоніст» та інші. У сегменті продуктів власного імпорту представлені напої (вітамінні, синергетичні, мінеральна вода, соки, алкоголь), печиво, горішки й сухофрукти, тощо.

Для працівників навколишніх офісів актуальним є наявність у кафе збалансованого та різноманітного меню. Тут можна з’їсти повноцінні сніданок, ланч чи вечерю, або взяти страви з собою. У меню – супи, салати, готові та набірні сандвічі, піци, запечена картопля, свіжі йогурти та широкий асортимент смачних десертів. Ще однією новинкою для клієнтів є фільтр-кава, яка готується спеціальним крапельним методом, що допомагає максимально зберегти всі її смакові відтінки і підвищити тонізуючий ефект.

Великий внутрішній зал, а також літній майданчик дозволяють зручно розміститися на новому АЗК 20 відвідувачам одночасно. Щоб не утворювалися черги, у залі працює додаткова третя каса -спеціально для обслуговування замовлень у кафе.

Поділитись