Мережа «ОККО» вручила друге Volvo за найвлучнішу серію голів
08.08.2016

Мережа «ОККО» вручила друге Volvo за найвлучнішу серію голів

6 серпня мережа АЗК «ОККО» вже вдруге цього літа провела незвичні футбольні змагання серед своїх клієнтів на стадіоні «Арена Львів» в рамках безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Десятеро щасливчиків, які впродовж липня заправились на 15 л і витягнули картку з написом «АВТО», приїхали до Львова, щоб позмагатись за Volvo V40 Cross Country. Видовищні змагання та запекла боротьба подарували молодій сім'ї Василя Петруняка із Трускавця довгождану перемогу та головний приз. А всі решта гравців, окрім яскравих емоцій та незабутніх вражень, отримали по 200 літрів брендового пального Pulls, а також солодкі подарунки та фірмову каву від смачної заправки.  

Цього разу на «Арені Львів» зібралися учасники з Рівненської, Івано-Франківської, Тернопільської, Харківської, Київської, Закарпатської, Вінницької, Хмельницької, Львівської та Чернігівської областей. Крім емоцій та азарту від грандіозних та масштабних змагань на справжньому футбольному полі, атмосфери додав і виступ професійних фрістайлерів, які показали справжній майстер-клас учасникам та учасницям.

«Це вже друге авто, яке ми даруємо цього літа, а попереду – ще мінімум одне футбольне змагання, – коментує керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Наступний розіграш Volvo відбудеться 3 вересня, тож випробувати свою удачу ще може кожен».

Як і під час першого розіграшу, змагання за авто відбувалися таким чином, щоб вирішальну роль для перемоги відігравали точність та влучність, а не сила удару чи швидкість. Відповідно до регламенту, учасники мали по черзі бити у порожні ворота з незмінної відстані – 20,15 м. При цьому розмір воріт з кожним із 4 кіл змагань поступово зменшувався – із 7,32 м х 2,44 м на першому етапі до 0,8 м х 0,6 м у фіналі. Учасники настільки влучно били у найменші ворота, що знадобилося 5 серій ударів, щоб зрештою визначити переможця. Контроль за дотриманням правил гри забезпечували 2 діючих арбітри.

Нагадаємо, що особливість літньої акції від «ОККО» в тому, що в ній виграють усі. Заправивши від 15 л будь-якого пального із зареєстрованою карткою FISHKA, з барабану на касі потрібно витягнути акційну картку, зняти з неї захисне покриття та миттєво дізнатися про свій виграш. Кожен з учасників обов’язково отримає знижку* на пальне – від 1 до 5 грн/л на бензин та дизель, від 10 коп./л до 2 грн/л – на газ. Якщо ж під захисним покриттям учасник побачить слово «АВТО», то такий щасливчик отримає змогу взяти участь у фінальних змаганнях за підсумками місяця. На стадіоні «Арена Львів» він буде змагатися на точність та міткість ударів м’ячем по футбольних воротах, щоб отримати можливість стати власником Volvo V40 Cross Country.

Акція «Вигравай авто або знижку на пальне» триває з 1 червня до 31 серпня 2016 року у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим).

Поділитись