Мережа «ОККО» вручила переможцям акції п’ять автомобілів Volkswagen Golf
13.01.2012

Мережа «ОККО» вручила переможцям акції п’ять автомобілів Volkswagen Golf

 

Сьогодні 13 січня у Львові переможцям акції «Вигравай Volkswagen Golf на ОККО!» було вручено 5 нових автомобілів Volkswagen Golf.

Переможців привітали Василь Дмитрів, керівник департаменту маркетингу «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»), Андрій Кирик, керівник відділу корпоративних продажів ТОВ «Порше Україна», Оксана Пеленьо – директор львівської обласної дирекції СК «Універсальна». 
19 грудня 2011 р. методом комп’ютерного випадкового відбору у присутності представника міжнародної аудиторської компанії Ернст&Янг відбулося визначення п’яти власників автомобілів Volkswagen Golf та 2000 учасників акції, які виграли 20 л високоякісного імпортного пального від АЗК «ОККО».
Усього у розіграші взяли участь 296146 учасників. Деякі з рахунків враховувалися два і більше разів, оскільки їх власники набрали вдвічі і більше балів кратних 1500 за пальне. Таким чином генеральна сукупність склала – 873651 рахунків.У результаті комп’ютерного жеребкування переможцями акції та власниками нових авто Volkswagen Golf стали: Олександр Бездітний (Вінниця), Анатолій Демид (Старокостянтинів, Хмельницька обл.), Василь Кулеба (Тернопіль), Віталій Новак (Рівне), Михайло Паламарчук (Вінниця).

Окрім новенького автомобіля кожен з переможців отримав у подарунок комплект зимової резини від партнера акції «Вигравай Volkswagen Golf на ОККО!» компанії VIANOR.

«Страхова компанія «Універсальна» презентувала переможцям поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортного засобу (автоцивілка) строком на 1 місяць, а також 10% знижку при страхуванні автомобіля за полісом КАСКО.


З 1 жовтня до 15 грудня 2011 року в мережі «ОККО» проходила акція «Вигравай Volkswagen Golf на ОККО!». Кожен клієнт – зареєстрований учасник програми лояльності FISHKA, який під час акції назбирав на своїй картці FISHKA 1500 балів за пальне, придбане на будь-якому АЗК «ОККО», отримав шанс виграти один з П’ЯТИ автомобілів Volkswagen Golf. Чим більше балів, кратних 1500, нарахованих за пальне, тим більші шанси на виграш.

В акції брали участь такі види пального: Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 Євро, А-92, ДП Євро, А-80, зріджений газ. За Pulls 95 та Pulls Diesel нараховувалися подвійні бали.

 

Поділитись