Мережа ОККО вручила перший мільйон «на ідею»
09.07.2018

Мережа ОККО вручила перший мільйон «на ідею»

7 липня відбулося перше змагання за «лимон» гривень в рамках акції від мережі ОККО «Мільйон на ідею». 13 учасників  з різних куточків України зібралися у Львові, щоб перевірити свою удачу – адже тільки від неї залежало, з якою сумою в кишені кожен з них повернеться додому. Переможцем став Сергій Огнистий з Тернопільщини, який і отримав сертифікат на мільйон гривень. А решта учасників, в залежності від свого результату у фіналі, отримали від 10 до 100 тисяч гривень.

Змагання проходили яскраво та захоплююче. На першому етапі фіналісти мали підібрати ключ, який би вимкнув лазерне поле. У другому етапі необхідно було відкрити дверний замок, щоб перейти в наступний тур. А трійка фіналістів, що дійшла до останнього етапу, шукали ключ від лимонного сейфа.

Цікаво, що перемогою Сергій завдячує своєму другові, який перед фіналом дав йому свої «щасливі» 10 доларів «на удачу». Ще на сцені щасливчик зізнався: «Виграні кошти подарую своїй дружині, а вона вже вирішить, на яку ідею спрямувати мільйон». Як виявилося, ідея вже є – дружина запропонувала вкласти гроші у розвиток власного бізнесу.

«Чимало людей запитує, чому у назві акції є фраза «на ідею». Все просто. Місія компанії ОККО звучить так: ми працюємо для того, щоб в Україні втілювалось у життя більше хороших ідей. У найширшому сенсі цього слова, адже започаткувати власну справу, поїхати подорожувати чи зробити ремонт вдома  – це однозначно гарна ідея, – коментує директор з маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Ми вітаємо всіх учасників фіналу, вони неймовірні щасливчики і змагались достойно. І, звичайно, нашого першого переможця. Але на цьому ми не зупиняємось, ще один мільйон від ОККО буде розіграно вже за два місяці. До того часу кожен наш клієнт має шанс взяти участь в акції і, можливо, у вересні удача посміхнеться саме йому».

Нагадаємо, що акція «Мільйон на ідею» триває протягом травня-серпня 2018 року. Наступний розіграш відбудеться 8 вересня за результатами акції у липні-серпні. Щоб стати учасником незвичного креативного змагання за мільйон, необхідно заправити на ОККО від 15 л будь-якого пального із зареєстрованою карткою Fishka. Потім разом із чеком отримати на касі акційну картку (користувачам сервісу OKKO Pay необхідно показати чек у смартфоні). На картці, що складається із 25 клітинок, стерти будь-яких 6 на власний вибір. Якщо під усіма стертими клітинками будуть усміхнені смайли – така комбінація є виграшною та дає право на участь у розіграші мільйона гривень. Виграшна комбінація є у кожній картці – тож шанс потрапити на фінальне змагання залежить виключно від учасника. Окрім цього, стати учасником фінального змагання можна також взявши участь в Facebook-акції від ОККО (подробиці – у закріпленому пості в офіційній спільноті).

Детальніше з умовами акції та іменами фіналістів можна ознайомитися на сайті.

Поділитись