Мережа «ОККО» вручила п’яте Volvo, попереду – розіграш ще трьох авто
07.11.2016

Мережа «ОККО» вручила п’яте Volvo, попереду – розіграш ще трьох авто

5 листопада на стадіоні «Арена Львів» відбувся вже п’ятий розіграш автомобіля від мережі АЗК «ОККО» за результатами жовтневого етапу безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Цього разу власником новенького Volvo V40 Cross Country став 24-річний Олександр Землянський, львівський програміст, родом із Хмельницького. Саме він серед 10 претендентів продемонстрував на полі найбільш влучну серію голів. Решта ж учасників, за традицією, отримали подарунки від смачної заправки та по 200 літрів брендового пального Pulls.  

«Нас не перестають дивувати історії переможців. Власник п’ятого Volvo взагалі не мав свого авто до розіграшу на «Арена Львів». Одного разу, приїхавши до рідних у Хмельницький, Олександр взяв машину у свого батька, щоб зустрітися із друзями... Порожній бак авто «змусив» заїхати на «ОККО», де, заправившись із карткою Fishka, він витягнув щасливу картку з написом «АВТО», – коментує керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. –  На змагання приїхав із цікавості та щоб виграти для батька 200 літрів брендового пального Pulls, а натомість поїхав додому у власному хетчбеку».

Враховуючи великий інтерес до цієї акції з боку клієнтів, мережа АЗК «ОККО» вирішила продовжити її до 31 січня, тож ще 3 Volvo знайдуть своїх щасливих власників.

Нагадаємо, акція «Вигравай авто або знижку на пальне» стартувала в мережі АЗК на початку літа. Впродовж п’яти місяців вона не лише не втрачає, а й нарощує популярність серед клієнтів. За цей час мільйони водіїв отримали знижки на якісне пальне, з них понад 60 тисяч заправились із безпрецедентними знижками у розмірі від 3 до 5 грн/л.

Щоб стати учасником безпрограшної акції, необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka і витягнути з барабану акційну картку. Клієнт миттєво дізнається про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі. Детальні правила акції – тут: http://promo.okko.ua/.

Поділитись