Мережа «ОККО» вручила третє Volvo, попереду – ще 2 розіграші авто
05.09.2016

Мережа «ОККО» вручила третє Volvo, попереду – ще 2 розіграші авто

3 вересня на стадіоні «Арена Львів» стало відоме ім’я вже третього власника Volvo V40 Cross Country від мережі «ОККО» в рамках безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Щасливчиком, котрий разом із родиною поїхав додому в новенькому хетчбеку, став Андрій Власенко із Борисполя. Саме він продемонстрував на полі найбільш влучну серію голів серед інших учасників фінальних змагань за результатами серпня. Враховуючи великий інтерес до акції з боку клієнтів АЗК «ОККО», мережа вирішила продовжити її до 31 жовтня, тож ще 2 Volvo знайдуть своїх власників протягом двох наступних місяців.

Позмагатись за авто до Львова приїхали 9 учасників з різних областей України. Саме їм пощастило, заправившись протягом серпня на «ОККО», витягнути акційну картку з написом «АВТО» під захисним покриттям. Всі претенденти, окрім яскравих вражень та емоцій від незвичних футбольних змагань, отримали по 200 літрів брендового пального Pulls, солодощі від смачної заправки та фірмову каву зі 100% арабіки від партнера мережі «ОККО» – Coffee Solutions Factory.  

«За три літніх місяці, впродовж яких тривала акція, ми отримали так багато позитивних відгуків, що альтернативи продовженню у нас просто не залишилось. Що робить її популярною? Проста та унікальна механіка, де все залежить лише від учасника та його удачі, а ще можливість подарувати нашим клієнтам щось більше – шанс відчути себе справжніми зірками футболу, ну і, звісно, виграти новеньке авто», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

Як і під час двох попередніх розіграшів, змагання за авто відбувалися таким чином, щоб вирішальну роль для перемоги відігравали точність та влучність, а не сила удару чи швидкість. Відповідно до регламенту, учасники мали по черзі бити у порожні ворота з незмінної відстані – 20,15 м. При цьому розмір воріт з кожним із чотирьох кіл змагань поступово зменшується. Контроль за дотриманням правил гри забезпечували діючі арбітри.

Акція «Вигравай авто або знижку на пальне», що стартувала в мережі АЗК на початку літа, здобула високу популярність серед клієнтів. Лише за перші 3 місяці понад 35 тисяч водіїв отримали знижки від 3 грн/л на якісне пальне, і вже троє, взявши участь у незвичному футбольному змаганні, стали власниками новеньких автомобілів Volvo V40 Cross Country.

Нагадаємо, щоб стати учасником безпрограшної акції від «ОККО», необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka та витягнути з барабану акційну картку. Одразу після цього гість АЗК миттєво дізнається про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі. Детальні правила акції – тут http://promo.okko.ua/

Акція «Вигравай авто або знижку на пальне» триває з 1 червня до 31 жовтня 2016 року в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим).

Поділитись