Мережа ОККО встановила 18 нових газових модулів
12.12.2019

Мережа ОККО встановила 18 нових газових модулів

Упродовж 2019 року мережа АЗК ОККО встановила ще 18 модулів для відпуску скрапленого газу на своїх автозаправних комплексах. Таким чином, зараз газовим пальним можна заправитися майже на 280 АЗК компанії в усіх регіонах України.

У 2019 році нові газові модулі запрацювали на автозаправних комплексах ОККО у Київській, Івано-Франківській, Сумській, Чернігівській, Волинській, Дніпропетровській, Полтавській, Донецькій, Кіровоградській областях. Вони були встановлені як на уже діючих, так і на новозбудованих АЗК.

«Попит на скраплений газ серед автомобілістів України уже кілька років поспіль тримається на високому рівні. І це служить додатковим стимулом для нас, щоб розвивати газозаправну інфраструктуру, – пояснює віце-президент мережі АЗК ОККО з розвитку й технічного забезпечення Олександр Гегедиш. – Ми підходимо до цього питання комплексно, адже не тільки встановлюємо нові газові модулі на заправках, а й створюємо власну базу для зберігання цього виду пального та його оптимальної логістики. У 2019 року мережа ОККО відкрила свою першу газонаповнювальну станцію у Золочеві Львівської області. Ми суттєво оновили й розширили парк автомобілів-газовозів. У нашій структурі працює уже дві спеціалізовані лабораторії для контролю якості скрапленого газу».

Поділитись