Мережа «ОККО» взяла участь у фестивалі добра «Червоні носики»
06.12.2016

Мережа «ОККО» взяла участь у фестивалі добра «Червоні носики»

27 листопада у Львові відбувся фестиваль добра «Червоні носики», в рамках якого було організовано збір коштів на оновлення відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (м. Львів). Фестиваль проводився у форматі цікавого дозвілля для всієї родини з творчими майстер-класами, квестами, ігровими, розважальними, спортивними та іншими зонами. Мережа «ОККО» виступила учасником фуд-корту, пропонуючи гостям фірмові гарячі напої (какао, каву), лимонади, французькі хот-доги, круасани та бейгли. 20% від усієї проданої продукції компанія перерахувала до благодійного фонду «Запорука», що є куратором реконструкції у згаданому медичному закладі.

Цей проект передбачає зміну інтер’єрного та візуального простору у приміщенні, де онкохворі діти перебувають постійно чи упродовж тривалого часу, відповідно до найкращих світових зразків, таких як британський Royal London Hospital чи NationWide Children’s Hospital у США.  Мета модернізації – зробити клінічний простір для дітей затишним, сучасним, комфортним і красивим. Саме тому в проекті багато уваги приділяється ідеям гуманізації інтер’єру: стіни, декоровані авторськими розписами; приємні, теплі кольори; легке освітлення; м’які і яскраві меблі; перевага в оздобленні теплому дереву перед холодним металом. Водночас приміщення стане й набагато функціональнішим. Зокрема, передбачена зручна навігаційна система, щоб пацієнти і відвідувачі без проблем орієнтувалися у відділенні. Коридори буде обладнано високими плінтусами й допоміжними поручнями, а в стелі – вмонтовано акустичну та Wi-Fi системи.

«Для того, щоб діти швидше одужували, значення мають не тільки ліки, а й середовище, яке підіймає настрій, викликає приємні емоції, спонукає боротися з хворобою. Важливо, щоб кожна дитина відчувала, що перебуває у світі, який огортає її турботою і допомагає повернути здоров’я, - коментує керівник відділу комунікацій мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов. – Але й нам як бізнесу не менш важливо відчувати свою причетність до таких добрих, зворушливих проектів».

Міжнародну ініціативу RED NOSE DAY було започатковано в Англії в 1988 році благодійною організацією Comic Relief. Це наймасштабніша благодійна акція, яка поширюється в усьому світі. В Україні Фестиваль добра «Червоні носики» вперше відбувся у 2013 році, і з того часу проходить двічі на рік у Києві та у Львові.

За три роки фестиваль «Червоні носики» придбав діагностичне обладнання для Інституту раку та для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також відремонтував та облаштував лікарняні ігрові кімнати.

Поділитись