Мережа «ОККО» з грудня заправляє пальним тільки зимових марок
04.12.2017

Мережа «ОККО» з грудня заправляє пальним тільки зимових марок

Щоб у холодну пору почувати себе максимально впевнено та безпечно за кермом, авто необхідно заправляти саме зимовим пальним, яке за своїми експлуатаційними характеристиками відрізняється від літнього. Саме тому в мережі «ОККО», починаючи з грудня, продається пальне тільки зимових видів – як ДП, так і бензини та газ.

Для авто з дизельними двигунами перехід на якісне зимове пальне є необхідною умовою експлуатації, щоб уникнути проблеми парафінізації нафтопродукту в паливній системі при низьких температурах. Уже зараз усе дизельне пальне на АЗК «ОККО» не замерзає при температурах до -20°C. А найближчим часом на більшості автозаправних комплексів мережі з’явиться у продажу й особливо морозостійкий арктичний дизель.

Зимові сорти бензину, які пропонує «ОККО», відзначаються вищою повнотою згоряння та вищим тиском насичених парів. Це полегшує холодний старт автомобіля, підвищує його маневреність та забезпечує стабільну роботу двигуна в режимі їзди по місту. Так само легшому запуску авто сприяє й використання зимового газу, який повинен мати  відповідний компонентний склад. Зокрема, у співвідношенні між основними компонентами цього пального –  пропаном і бутаном –  частка пропану взимку має бути більшою, ніж улітку.

«Перехід на зимове пальне є не тільки технічною потребою авто, а й економічно доцільним кроком. Наприклад, якщо ви заправитеся взимку літнім видом бензину, то через гірше вигорання перевитрати можуть становити 3-5%,  - пояснює Алла Сидорович, керівник Центру паливних випробувань TFC, який обслуговує мережу «ОККО». – А щоб бути упевненим у морозостійких властивостях придбаного пального, не попастися на підробку, рекомендується заправлятися на АЗК з перевіреною репутацією та відпрацьованою до дрібниць системою поставок і контролю нафтопродуктів».

Поділитись