Мережа «ОККО» забезпечить водіїв повним спектром зимових автотоварів
02.12.2014

Мережа «ОККО» забезпечить водіїв повним спектром зимових автотоварів

З кінця листопада на АЗК мережі «ОККО» з’явилися спеціальні сезонні куточки і промо-тумби, де зібрано увесь асортимент товарів, які потрібні водієві у зимову пору. Значну частину цього асортименту мережа отримує за прямими контрактами з виробниками, тому може проконтролювати їхню якість і запропонувати адекватну ціну.

 

Завдяки ретельно сформованій викладці автомобілісти на АЗК «ОККО»  можуть по максимуму екіпіруватися до зими з мінімальною витратою часу. Зокрема, в асортименті заправок широко представлені  омивачі скла, антигелі для дизпального, розморожувачі замків, щітки, скребки, лопати, троси, стяжки та інші необхідні сезонні товари. Так само водії можуть тут вибрати й продукцію, яка допоможе їм безпечніше почуватися на дорозі, наприклад, світловідбивальні жилети чи знаки аварійної зупинки. 

   

«Зимова дорога повна несподіванок, це завжди додаткове випробування для авто. Але кожен водій почуватиме себе набагато певніше, знаючи, що будь-яку річ з зимового асортименту, навіть якщо вона знадобилася терміново, можна знайти на найближчій заправці «ОККО», - каже Ірина Моісеєва, директор ПП «Тобі-ГНГ», яке управляє магазинами на АЗК «ОККО». – Ми допоможемо і підготувати автомобіль до зими, і забезпечити ефективний догляд за ним».

 

Асортимент зимових товарів на АЗК «ОККО» з кожним роком розширюється, але так само збільшується й лінійка продукції, яку мережа випускає під власними унікальними брендами. Наприклад, задля зручності водіїв популярний омивач скла «Скандинавія» цього сезону продаватиметься у 4-літровій каністрі з лійкою. Цей омивач не містить у своєму складі метанолу чи соляних розчинів, які негативно впливають і на здоров’я водія та пасажирів, і на металеві деталі авто. Він виробляється в Україні з застосуванням лише якісного етилового спирту, натуральних барвників і парфумованих запашок, а тому не має різкого запаху. На початку грудня на полицях «ОККО» з’явиться й різновид омивача «Скандинавія» у 2-літровій ПЕТ-тарі.

Поділитись