Мережа «ОККО» значно розширила асортимент напоїв під власними брендами
15.04.2014

Мережа «ОККО» значно розширила асортимент напоїв під власними брендами

У квітні в магазинах на АЗК «ОККО» з’явилися одразу два нові брендовані  енергетичні напої - Tobi Energo Red&Hot і Tobi Coffee. Обидва вони продаються у півлітрових ПЕТ-пляшках, вирізняються насиченими смаками і лаконічним стильним дизайном. Ще однією приємною для покупця особливістю цих напоїв є їхня доступна ціна.

«Ми сподіваємося, що наші нові напої матимуть великий попит серед водіїв, особливо серед тих, хто долає великі маршрути і потребує постійної концентрації в дорозі. Так само розраховуємо й на популярність у молодіжних середовищах, - розповідає директор ПП «Тобі-ГНГ» Ірина Моісеєва. –  За ціновими критеріями наші нові енергетики належать до середнього сегменту, а за смаковими – відзначаються довершеними якісними характеристиками».

Напій Tobi Energo Red&Hot наділений яскравим екзотичним смаком, оскільки містить у своїй рецептурі такі складники як таурин, гуарана, кофеїн, вітаміни групи В. Гуарана підвищує тонус і прискорює гідроліз жирів, таурин  сприяє травленню, кофеїн знімає втому і сонливість, збільшує фізичну і психічну працездатність, покращує реакцію.  Tobi Coffee має спокійний  і приємний смак холодної кави. Він виготовлений на основі лише кофеїну, вміст якого у напої 32 мг на 100 кубічних сантиметрів.

До травня лінійка ексклюзивних напоїв від «ОККО» поповниться ще трьома новинками – у продаж надійде холодний зелений чай у півлітровій тарі, а також холодний чай з лимоном і персиком у літрових пляшках.

Нині серед усіх автозаправних мереж України «ОККО» представлена найширшим асортиментом брендованих напоїв. Окрім описаних вище товарних позицій, сюди входить питна вода Tobi у різноманітному фасуванні, а також напої-енергетики й ізотоніки під брендом Pulls.

Поділитись