Мережа "ОККО" вивела на ринок новий вид пального преміум класу!
24.02.2008

Мережа "ОККО" вивела на ринок новий вид пального преміум класу!

Наш журнал постійно відслідковує різні "цікавинки", що з'являються у Кіровограді, та можуть стати у нагоді нашим читачам. Так нещодавно ми помітили, що у мережі АЗС "ОККО" з'явився новий продукт, а саме у грудні  минулого року "Концерн Галнафтогаз" вивів на ринок новий в Україні вид  пального - брендоване пальне "Pulls 95".

Оскільки фактично усі великі світові мережі АЗС мають свої брендовані види пального, тобто пального із покращеними властивостями, то ми вирішили запитати про новинку Андрія Мілова, директора Кіровоградського філіалу Відкритого акціонерного товариства "Концерн Галнафтогаз".

Розкажіть, у чому полягає особливість цього брендованого пального? 
Брендоване пальне "Pulls 95" - це високоякісний бензин (А-95 Premium), що виробляється на нафтопереробних заводах Європейського Союзу - "Мажейкю-Нафта" (Литва) та "Orlen" (Плоцк, Польща). Пальне покращується за спеціальною технологією та містить високотехнологічні компоненти, розроблені провідними науково-дослідними інститутами нафтопереробної промисловості. Це дозволяє покращувати експлуатаційні та екологічні властивості пального.

А яку користь новий продукт принесе, власне, автомобілям та навколишньому середовищу? 
У користуванні цим класом пального, звичайно, є певні корисні для автомобіля та навколишнього середовища переваги. Зокрема, "Pulls 95" сприяє зростанню потужності та стабільності роботи двигуна, покращенню динамічних характеристик автомобіля, видаляє існуючий нагар, що утворився після використання неякісного бензину, захищає паливну систему від нагароутворень, сприяє зменшенню витрат пального до 2% (!) та суттєвому зменшенню шкідливих викидів у атмосферу.

Пане Андрію, а Ви вже випробували пальне на своїх автозаправних станціях?
У грудні-січні нову марку пального апробували на 20-ти заправних комплексах "ОККО" міста Львова та області, а починаючи з лютого його пропонують вже на більшості АЗК "ОККО" по всій Україні. І у Кіровограді у тому числі.

"ОККО" пропонує кіровоградцям не тільки пальне, але й цікаві видовища. Свого часу у місті пройшов богатирський турнір за участі Василя Вірастюка. Чи плануються подібні речі надалі? 
Буквально недавно, у лютому місяці, ми провели богатирський турнір у Кривому розі, адже Кіровоградська філія опікується і цим містом також. Було дуже цікаво - і самі змагання пройшли успішно, і відео версію було для телебачення записано, і наші клієнти, запрошені на свято, отримали масу позитивних емоцій.

Поділитись