Мережа ресторанів «A la minute» підтримала проведення Днів Львова у Донеччині
17.09.2012

Мережа ресторанів «A la minute» підтримала проведення Днів Львова у Донеччині

Протягом 13-15 вересня у Маріуполі та Донецьку відбулася низка заходів з нагоди проведення Днів Львова у цих містах. Мешканці Донеччини мали нагоду більше дізнатися про древнє місто Лева, насолодитися виступом струнного квартету Львівської філармонії, переглянути вуличну виставу театру «Воскресіння», отримати оригінальну листівку «Зустрінемось у Львові». Загалом Дні Львова відвідало понад 40 тисяч осіб. Партнером проведення цих активностей виступила компанія «Террін».

Кожен, хто завітав на святкові заходи мав можливість отримати ексклюзивну листівку-запрошення до Львова з картою та адресами усіх ресторанів мережі «A la minute» та «Pasta Mia». Дехто просив їх навіть кілька, щоб роздати друзям та знайомим. «Ми з сім’єю мріємо побувати у Львові, помандрувати Україною. Але з малою дитиною це непросто, адже доведеться подолати кілька сотень кілометрів. Побувавши на цій виставі, моє бажання лише підсилилося. Обов’язково невдовзі організую візит у це місто, тим паче, коли можу самостійно планувати зупинки на відпочинок і харчування у дорозі. Дякую за корисну інформацію», - розповіла Ірина з Донецька.

Крім масових заходів відбулися зустрічі з представниками туристичного бізнесу, туроператорами, профспілками підприємств, де обговорювали розвиток внутрішнього туризму, планування подорожей, презентували туристичні продукти. Представникам туристичного бізнесу з Донеччини неодмінно стануть у нагоді спеціальні буклети з переліком найцікавіших подій у Львові та інформацією про мережу ресторанів «A la minute».

За інформацією Львівської міської ради, минулого року місто відвідало майже мільйон осіб. Понад 60% з них – це туристи з України. Наша компанія теж активно підтримує розвиток внутрішнього туризму. Ми реалізовуємо проект «Незвідана країна», розповсюджуючи у ресторанах мережі листівки з інформацією про маловідомі, проте цікаві туристичні принади. Таким чином заохочуємо наших Гостей подорожувати рідним краєм і відкривати, популяризувати його цікавинки. Введенням у кожному ресторані регіональної страви, притаманної регіону, де розташовано ресторан, ми запрошуємо мандрівників до гастрономічної подорожі Україною. Нам приємно, що для великої кількості водіїв та автотуристів зупинки для харчування у наших ресторанах стали невід’ємним елементом будь-яких переїздів. Адже ми працюємо для того, щоб забезпечити якісне харчування і комфортний відпочинок у дорозі.

Поділитись