Мережа ресторанів «A la minute» увійшла до числа лідерів Національного бізнес-рейтингу
15.11.2011

Мережа ресторанів «A la minute» увійшла до числа лідерів Національного бізнес-рейтингу

Мережу ресторанів «А la minute» було відзначено як «Лідера галузі 2011» у Національному бізнес-рейтингу. У категорії «Діяльність ресторанів» наша мережа зайняла почесне 4-те місце з-поміж численних учасників – окремих ресторанів та мережевих закладів.

Нагадаємо, що Національний бізнес-рейтинг побудований на офіційних даних Державних органів статистики України. Вже впродовж 6-ти років він ранжує понад 300 000 українських підприємств за 4-ма критеріями: обсягом реалізованої продукції, чистим прибутком, заробітною платою та продуктивністю праці.

Урочиста церемонія нагородження Лідерів економіки України відбудеться 22 грудня у Торгово-промисловій палаті України. Керівникові підприємства буде вручено Національний сертифікат, нагороду «Лідер галузі 2011» та відзнаку для трудового колективу мережі.

У свою чергу висловлюємо щиру подяку усім колегам: нашим працелюбним і сумлінним кухарям, увічливим та уважним офіціантам, професійним і оперативним керівникам ресторанів та менеджерам головного офісу за віддану працю. Саме завдяки злагодженій роботі усієї команди ми здобули таке важливе для молодої компанії визнання!

Поділитись