У Львові ОККО разом із клієнтами зібрали 143 тонни вживаних речей та 5,5 тонн макулатури на благодійність
04.02.2020

У Львові ОККО разом із клієнтами зібрали 143 тонни вживаних речей та 5,5 тонн макулатури на благодійність

У 2019 році мережа ОККО разом із клієнтами зібрали 143 тонни вживаних речей, які уже передано малозабезпеченим, безпритульним та людям з 1 та 2 групою інвалідності, одиноким матерям і пенсіонерам, дітям сиротам. Також за цей період було зібрано 5,5 тонн макулатури для підтримки малечі з навчально-реабілітаційного центру «Джерело» (Львів).

Мережа АЗК ОККО уже 7 років поспіль встановлює на своїх АЗК по всій Україні спеціальні контейнери, де кожен клієнт може залишити вживаний одяг, взуття, постіль тощо. Наразі таких контейнерів у мережі 23, 7 з яких працює у Львові.

У місті проєкт здійснюється у співпраці зі спільнотою взаємодопомоги «Емаус-Оселя», яка вивозить вживані речі з заправок, сортує їх і безкоштовно розподіляє поміж тими, хто цього дійсно потребує. В 2019 році безкоштовно одяг отримали більше 4,5 тисяч людей. Адреси найближчих заправок, де встановлені контейнери зі збору вживаних речей, можна подивитись тут.

Ще один вид контейнерів, що встановлені на АЗК ОККО у Львові – зі збору макулатури. Наразі таких в місті працює 5. За рік існування проєкту вдалось зібрати 5,5 тонн макулатури. Всі отримані кошти від зданої вторсировини направлені на підтримку дітей з навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

На сьогодні центр опікується приблизно 300 діточками з інвалідністю. Для того, щоб забезпечити своїм підопічним комфортне перебування, навчання та адаптацію, заклад потребує додаткового фінансування. Кошти йдуть на придбання обладнання, оплати роботи фахівців, облаштування приміщень тощо. Кожна зібрана тонна макулатури забезпечує місяць перебування однієї дитини у центрі.

Долучитися до допомоги дітям і здати макулатуру для потреб центру «Джерело» можна на АЗК ОККО у Львові за такими адресами:

  1. просп. Чорновола, 14;
  2. вул. Рудненська, 1;
  3. вул. Володимира Великого, 58а;
  4. вул. Наукова, 2;
  5. вул. Дж. Вашингтона, 12.

«Ми пишаємось тим, що наші клієнти настільки активно долучаються до соціальних проєктів, що впроваджує наша компанія і дуже вдячні кожному, хто робить свій внесок, бо це є реальною допомогою людям, що потрапили у скрутні обставини, – каже Ярослава Полякова, керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО. – Ми віримо, що у 2020 році нам вдасться не просто повторити ці показники, але й перевищити їх. У поточному році ми плануємо суттєво збільшити кількість контейнерів, а саме встановивши 10 додаткових точок у великих містах України».

Загалом у 2019 році у мережі ОККО зібрано майже 209 тонн вживаних речей на 23 автозаправних комплексах у 6 містах – Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі. Це найкращий результат за всю історію проєкту: обсяги збору вживаних речей зросли на третину, порівняно з показником попереднього року.

У 2018 році саме за цей проєкт мережі був визнаний переможцем Національного конкурсу бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності «Бізнес, що змінює країну» у номінації «Зменшення нерівності».

Поділитись