Мережу «ОККО» поповнили ще дві нові заправки
28.02.2012

Мережу «ОККО» поповнили ще дві нові заправки

Продовжується розбудова мережі АЗК «ОККО» на сході країни. 23 лютого у Костянтинівці Донецької області було відкрито новий автозаправний комплекс. Розташована заправка «ОККО» на вул. Мірошниченка, 7. На АЗК працює магазин супутніх товарів та кафе зручного формату Hot Cafe, є місця для паркування. Також клієнти можуть підкачати колеса своїх автівок. 

До оплати приймають паливні талони та картки «ОККО-кард». Заправку включено до програми лояльності FISHKA.

Важливою деталлю комплекса є пандус, який допомагає потрапити до приміщення людям з особливими потребами.

Тим часом у Львові став до роботи заправний комплекс на вул. Б.Хмельницького, 292. Це перший АЗК мережі на цій важливій транспортній артерії міста. Розташований комплекс неподалік ринку «Галицьке перехрестя». Традиційно на АЗК працює магазин супутніх товарів та Hot Cafe. Передбачено можливість підкачати колеса. Є місце для паркування легкових автівок.

До оплати приймають банківські картки, паливні талони та картки «ОККО-кард». Заправку включено до програми лояльності FISHKA.

При вході до приміщення комплексу є пандус для людей з особливими потребами. Також окремі місця виділено для паркування автомобілів, якими керують неповносправні або особи, які їх супроводжують.

Поділитись