Мешканець Криму виграв автомобіль від мережі АЗК «ОККО»
08.08.2013

Мешканець Криму виграв автомобіль від мережі АЗК «ОККО»

В акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60», яку проводить мережа автозаправних комплексів «ОККО» з’явився перший переможець. Ним став мешканець Джанкою (АР Крим) Євген Слишик (останні 5 цифр основної картки FISHKA – *39873). Оскільки акція триває до 30 вересня, будь-хто з клієнтів «ОККО» ще встигає виграти такий самий 5-циліндровий турбодизельний  Volvo XC60. Адже кількість призових авто не обмежена!

Як уже було повідомлено, участь в акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60», може взяти кожен з клієнтів мережі «ОККО», хто заправить своє авто пальним Pulls-95 або Pulls Diesel в обсязі від  25 і більше літрів пального та пред’явить при розрахунку картку FISHKA. Після цього оператор видасть Вам призову картку, на якій зображено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Далі усе у Ваших руках. Потрібно стерти покриття з будь-яких 7 полів на власний розсуд. Дізнатися про те, пощастило чи ні, можна миттєво. Якщо у кожному зі стертих полів зображено символ автомобіля, то це дає право на отримання винагороди – VOLVO XC60.

Автомобіль є абсолютно у кожній призовій картці. Переконатися у цьому можна, повністю стерши захисне покриття. Проте, якщо стерто чи пошкоджено більш як 7 полів, картка вважається такою, яка не дає права на отримання головної винагороди.

Обираючи пальне марки Pulls та заправляючись частіше, клієнти не лише збільшують свої шанси на виграш нового VOLVO XC60, їм ще й нараховуються подвійні бали на картку FISHKA. Усі накопичені в період акції бали можна без застережень обмінювати на винагороди з каталогу програми FISHKA. Якщо у Вас ще нема картки FISHKA, ви можете отримати її на АЗК «ОККО», зареєструватися учасником програми лояльності і встигнути взяти участь в акції. Термін реєстрації – 21 день.

Акція триватиме 3 місяці – до 30 вересня 2013 року.

Офіційні умови акції ТУТ

* Вольво ІксСі60. Під винагородою вважається можливість придбати автомобіль за акційною ціною 1 грн. Зовнішній вигляд акційної винагороди може  відрізнятися від зображеної у рекламних матеріалах. 

Поділитись