Микола Рудьковський назвав десятку кращих вогнеборців
13.08.2007

Микола Рудьковський назвав десятку кращих вогнеборців

Міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський нагородив десятьох працівників Львівської залізниці, які брали участь у ліквідації наслідків ожидівської аварії.
 
Про це кореспонденту "ВЗ" повідомила прес-секретар Львівської залізниці Лілія Криницька. Міністр нагородив залізничників нагрудним знаком "Почесний працівник транспорту України" та оголосив їм свою особисту подяку. При гасінні пожежі в Ожидові брали участь 228 залізничників пожежної служби Укрзалізниці та 15 пожежних потягів, повідомляє офіційний сайт Кабміну України.

А як щодо нагород для надзвичайників? Керівник прес-центру ГУ МНС у Львівській області Павло Василенко розповів кореспонденту "ВЗ", що МНСники вирішили не обмежуватися відомчою відзнакою. Управління скерувало подання до Секретаріату Президента, Кабміну та міністерства з питань надзвичайних ситуацій подання на нагородження всіх ліквідаторів "фосфорної" аварії державними нагородами, званнями, преміями, подяками і цінними подарунками. Є навіть подання на нагородження одного ліквідатора званням Герой України. Також до Києва пішли подання на нагородження учасників ліквідації пожежі на Львівській нафтобазі.

А "Концерн Галнафтогаз" винагородив усіх надзвичайників, які брали участь у гасінні пожежі на нафтобазі. Таких ліквідаторів - понад п'ятдесят осіб. Про це кореспонденту "ВЗ" розповів прес-секретар "Галнафтогазу" Олесь Пограничний. Також нагородять і працівників нафтобази, які брали активну участь у ліквідації пожежі. Крім того, підприємство закупило 60 тонн піноутворювача для поповнення запасів, використаних під час пожежі. Хімікат поділять по-братньому: половину - на три нафтобази концерну на Львівщині, а
половину - підрозділам МНС, які використовували під час пожежі свій піноутворювач.

Поділитись