Міні-футбол максимальних емоцій
02.06.2010

Міні-футбол максимальних емоцій

29 травня на спортивному майданчику готельного комплексу «Святослав» (м. Винники) міні-футбольна команда Галнафтогазу «Зелені Грифони» зустрілася у фіналі Кубка Львівської футбольної бізнес-ліги з «УкрЕксімБанком». Нагадаємо, що ці дві команди вже зустрічалися між собою на груповому етапі, і тоді сильнішими були банкіри – 6:5. Запекла боротьба у фінальному матчі закінчилася знову з мінімальним рахунком 2:1, і знову на користь банкірів.

Після першого тайму «Зелені Грифони» «летіли» 0:2, але відразу після перерви спрацювала гармата Володі Тороса, який зі штрафного ударом порвав дальню дев’ятку воріт «УкрЕксіму». На жаль, дотиснути банкірів «Зелені Грифони» не зуміли, незважаючи на гучні заклики «окківської» торсиди. Таким чином, наша команда «злетіла» на друге місце і здобула срібні нагороди. Порівняно з першим Кубком результат тішить, адже команда стрибнула з п’ятого місця на друге.

Наступного дня «Зелені Грифони» взяли участь у Щорічному турнірі з міні-футболу 2010 Західноукраїнської філії Європейської Бізнес-асоціації. Турнір пройшов у спорткомплексі «ТВД» за адресою: с. Малечковичі, Пустомитівський р-н, Львівська область. На жаль наша команда, виснажена протистоянням з непростим суперником напередодні, не змогла продемонструвати найкращих кондицій. Відтак, в групі «професіоналів», поступившись «Юг-Контракту» (1:2) та «СофтСерву» (1:5), «Зелені Грифони» вилетіли з групи і не змогли продовжити боротьбу за першість.

Уже в серпні-вересні цього року стартує перший Чемпіонат Львівської бізнес-ліги, де команда Галнафтогазу сподівається взяти участь і поборотися за перше місце.

Поділитись