Міжнародна фінансова корпорація (IFC) може стати міноритарним акціонером «Концерну Галнафтогаз»
08.08.2005

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) може стати міноритарним акціонером «Концерну Галнафтогаз»

В кредитній угоді між ВАТ «Концерн Галнафтогаз» та Міжнародною фінансовою корпорацією (група Світового Банку) передбачене право МФК через три роки конвертувати  частину кредитних коштів в акції компанії.
«Це перша така угода, підписана «Концерном Галнафтогаз», - говорить виконавчий директор Універсальної інвестиційної групи (компанії – фінансового консультанта проекту) Василь Даниляк, - де передбачено, що міжнародна фінансова інституція має право конвертувати частину позики в акції Галнафтогазу».
Нагадаємо, що 22 липня 2005 р. у Львові було підписано кредитну угоду між «Концерном Галнафтогаз» та МФК (IFC) про надання кредиту в розмірі 25 млн дол США терміном на 7 років.
Кредитні кошти будуть спрямовані на розвиток мережі ОККО в Україні: будівництво та придбання нових АЗС, реконструкцію існуючих АЗС з приведенням їх до стандарту ОККО, реконструкцію нафтобаз компанії.

ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 103 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 164 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн. Консолідований чистий прибуток ВАТ “Концерн Галнафтогаз” за 2004 р. за міжнародними стандартами фінансової звітності (IFRS) 22,2 млн. грн. (2003 р. – 11,1 млн.грн.), дохід від реалізації 1 283,6 млн. грн (2003 р. 942,4 млн. грн), сукупні активи 476 млн. грн (2003 р. 336,1 млн. грн.).
Рейтинг D&B 4А-2. Кредитний рейтинг позичальника/контрагента за національною шкалою uaA.

Поділитись