Мобільні лабораторії удвічі частіше інспектуватимуть АЗК «ОККО»
02.06.2011

Мобільні лабораторії удвічі частіше інспектуватимуть АЗК «ОККО»

Починаючи з 1 червня, дві нові мобільні лабораторії, придбані «Концерном Галнафтогаз», розпочали відбір проб та аналіз якості пального на АЗК «ОККО». Таким чином, контролери тепер зможуть фактично удвічі частіше відвідувати заправки мережі «ОККО» і значно оперативніше реагувати на зауваження та запити клієнтів.

За словами керівника відділу контролю якості «Концерну Галнафтогаз» Алли Сидорович, нові мобільні лабораторії використовуватимуться на трьох пріоритетних напрямках – у тих регіонах, де компанія не має власних стаціонарних лабораторій, у нових регіонах присутності мережі «ОККО» й великих містах, таких як Київ, Харків, Львів, Одеса.

«Ці лабораторії укомплектовано найсучаснішими високоточними приладами (Koehler, Eraspec, «Спектроскан») максимально придатними для роботи у пересувних умовах. Аби уникнути будь-яких збоїв у роботі техніки, ми забезпечили їх антивібраційними подушками, системами кондиціонування й витяжки, – розповідає керівник сектору «Мобільна лабораторія» Андрій Бац. – Встановлена апаратура дозволяє оперативно проаналізувати склад будь-якого пального за десятками різних показників».

За день роботи мобільна лабораторія може перевірити до 5-7 АЗК. Нині у структурі «Концерну Галнафтогаз» працює уже 4 таких лабораторії. «Наші клієнти можуть бути певні, що за такого рівня контролю потрапляння неякісного пального в мережу «ОККО» виключено», – зазначає Алла Сидорович.
Поділитись