МОМ та Концерн Галнафтогаз розпачали кампанію з протидії торгівлі людьми в Україні
11.02.2008

МОМ та Концерн Галнафтогаз розпачали кампанію з протидії торгівлі людьми в Україні

12 лютого 2008 р. – Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ), агенція ООН в Україні,  та «Концерн Галнафтогаз», одна з провідних компаній на ринку нафтопродуктів в Україні, підпишуть Меморандум про наміри із запобігання торгівлі людьми. Ця подія відбудеться об 11::30 в УНІАН за адресою: вул. Хрещатик 4, м. Київ.
Дотримуючись твердого рішення долучитись до протидії торгівлі людьми, на початку січня 2008 року «Концерн Галнафтогаз» розмістив інформаційне повідомлення із запобігання торгівлі людьми на «бігбордах», встановлених на 12 автозаправних станціях «ОККО» у Львівській, Волинській та Закарпатській областях України. До інформаційного повідомлення включено телефонний номер національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, яка була започаткована в рамках довготривалого співробітництва між МОМ та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Об’єднані зусилля МОМ та «Концерну Галнафтогаз» також спрямовані на сприяння законним і безпечним шляхам міграції.  
«Щоб ефективно боротися з таким явищем як торгівля людьми, потрібно постійно відслідковувати останні тенденції цієї складної проблеми. І тут інформування грає ключову роль. Потрібно визнати причини, які часто штовхають людей до необдуманих кроків. Мають відбутися кардинальні зміни у ставленні українців до своєї держави, до праці, до законів, до заробляння грошей, зрештою до життя», – підкреслив генеральний директор «Концерну Галнафтогаз», пан Юрій Кучабський.
Явище торгівлі людьми за останні роки сягнуло великих пропорцій і стало викликом сучасній міграції та правам людини, потребуючи рішучої, повної та узгодженої відповіді з боку урядів, приватного сектору, громадянського суспільства та міжнародної спільноти разом. За підрахунками, близько 100 тис. громадян України  потерпіли від торгівлі людьми з 1991р.
“Тільки через спільні та широкоформатні дії усіх складових українського суспільства можна подолати торгівлю людьми. Розвиток такого партнерства з «Концерном Галнафтогаз» та приватним сектором взагалі є важливим не тільки для викоренення цього ганебного явища в українському суспільстві, але також добрим та позитивним  прикладом для інших» - зазначив пан Фредрік Ларссон, координатор Програми МОМ з протидії торгівлі людьми.
Для отримання більш детальної інформації щодо ініціативи «Концерну Галнафтогаз» та МОМ звертайтесь, будь ласка,  до інформаційного відділу МОМ в Україні за номером + 380 44 568 50 15,
+ 380 67 243 45 85 або електронною поштою pr@iom.kiev.ua.

Поділитись