На АЗК «ОККО» по Одеській трасі оселилися благунчики
10.12.2014

На АЗК «ОККО» по Одеській трасі оселилися благунчики

На автозаправних комплексах мережі «ОККО», розташованих уздовж міжнародної траси М05 (Київ-Одеса), з’явилися сітілайти, плакати й рекламні бокси, з яких до клієнтів звертаються особливі істоти  - благунчики. Вони просять водіїв бути уважними на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху і шанувати своє життя та життя інших. Ця інформаційна кампанія є частиною великого соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», який спільно впроваджують мережа АЗК «ОККО» і Європейський банк реконструкції та розвитку.

 

Образ благунчика створила київська креативна агенція PROVID, яка прагнула, щоб персонаж однаково добре запам’ятовувався і дорослій, і дитячій аудиторії, апелюючи до їхніх почуттів турботи, відповідальності, любові до рідних і близьких. «На людей найбільше впливають емоції. Причому дуже багато ефективних кампаній з промоції безпеки руху будувалися на впливі через страх, - пояснює  директор  агенції PROVID Дмитро Адабір. – Але ми вирішили, що в нинішньому інформаційному фоні людей потрібно не лякати, а звертатися до їхнього сумління».

 

У рамках цього ж проекту на АЗК «ОККО» по трасі М05 облаштовано спеціальні «полички безпеки», де в одному місці зібрані усі товари, які допомагають зробити їзду автомобілем безпечнішою. Це особливо актуально в зимовий період, коли труднощів водіям додають погодні умови. Зокрема, в асортименті «поличок безпеки» представлено вогнегасники, знаки аварійної зупинки, світловідбивальні жилети, дощовики, ремені кріплення багажу, буксирувальні троси, лопати, щітки, скребки, омивачі, гальмівні рідини, розморожувачі скла тощо. За кожну покупку з «полички безпеки» клієнти «ОККО» отримують нарахування балів на картку FISHKA у 4-кратному розмірі.

 

Проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі» реалізовуватиметься і поза межами заправок «ОККО». 11 грудня у Білій Церкві відбудеться перший із кількох запланованих «круглих столів», присвячений проблемам із безпекою дорожнього руху, які найбільше непокоять мешканців населених пунктів, розташованих поблизу великих автотрас. А з другої половини грудня розпочинається цикл позакласних занять із правил поведінки на дорозі для учнів сільських шкіл, що розташовані  уздовж дороги «Київ-Одеса». При цьому школярі отримають у подарунок світловідбивальні матеріали й навчальні буклети. У спілкуванні з дітьми ініціатори проекту теж розраховують на допомогу благунчиків.

 

За їх участю мережа АЗК «ОККО» уже провела кілька активацій на своїй Facebook-сторінці, й користувачі соцмереж схвально привітали появу нових персонажів. «В Україні смертність на дорогах є однією з найвищих у Європі. Але багатьох трагедій можна уникнути, підвищивши культуру поведінки на дорогах, - розповідає в. о. керівника відділу комунікацій мережі АЗК «ОККО» Марічка Кучеренко. – Тому ми й звертаємося до учасників руху з простими, але ефективними проханнями – не перевищувати швидкість, не вживати алкоголю за кермом, вдягати світловідбивальні елементи в темну пору. Якщо ж такі заклики йдуть від імені незвичних героїв, то це привертає більше уваги і краще закарбовується в пам’яті».

Поділитись