На АЗК «ОККО» – ще більше пеленальних столиків
12.05.2017

На АЗК «ОККО» – ще більше пеленальних столиків

В рамках реалізації глобальної програми безбар’єрності, перші пеленальні столики з’явилися на автозаправних комплексах «ОККО» ще у 2010 році. Компанія першою в Україні серед великих АЗС-мереж потурбувалася про те, щоб батьки, які подорожують автомобілем з маленькими дітьми, мали можливість переодягнути свою малечу в комфорті та теплі. Зараз у мережі «ОККО» доступними для використання є вже 31 пеленальний столик. У першій половині 2017 року в компанії розпочате їхнє активне оновлення, яке буде продовжуватися і в подальшому.

На 6 АЗК «ОККО» проведено заміну старих пеленальних столиків на більш нові та зручні, а також встановлено 2 нових пеленатори у  селах Чабани (траса «Київ-Одеса») та Калинівка (траса «Київ-Чоп»). Найближчим часом ще 2 пеленальних столики буде змонтовано на АЗК в Житомирській області в селі Зарічани та на території Левківської сільської ради на автомобільному шляху «Київ-Чоп». Таким чином, переважна більшість великих трасових АЗК в мережі «ОККО» сьогодні облаштована з турботою про найменших відвідувачів.

«Гості наших АЗК дуже різні, і ми прагнемо максимально враховувати інтереси кожного. Але є серед них такі, хто потребує особливої турботи. Наприклад, батьки, котрі  подорожують з маленькими дітьми, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Анна Тиховська. – У них часто виникає необхідність змінити малюкові підгузки в більш зручних умовах, ніж салон автомобіля, чи просто дати малечі змогу полежати і погратися після тривалого перебування у дитячому автокріслі. Усе це можна зробити на наших АЗК. А коли дитина перебуває в комфорті, то й батьки за кермом почуваються спокійніше і впевненіше».

Спланувати маршрут із комфортними зупинками на «ОККО», що мають пеленатори, можна за посиланням.

Поділитись