На АЗК «ОККО» в с. Гамаліївці працює Wi-Fi-зв’язок
15.04.2010

На АЗК «ОККО» в с. Гамаліївці працює Wi-Fi-зв’язок

Мережа АЗК «ОККО» та ресторани «A la minute» встановлюють Wi-Fi-зв’язок на трасових комплексах, де є великий потік відвідувачів. Зокрема, від 16 квітня безпровідний інтернет з вільним доступом та швидкістю 512 кбіт/с працюватиме на АЗК «ОККО» в с. Гамаліївка (поблизу Львова, траса Львів-Київ). На цьому АЗК також працює ресторан мережі «A la minute», який вміщує одночасно до 40 відвідувачів.
«Ми розуміємо, що комунікації сьогодні рухаються вперед семимильними кроками, – говорить Андрій Янчук, директор ПП «Террін», компанії-власника мережі «A la minute». – Ми й на собі добре відчуваємо, як важливо буває в дорозі мати нормальний доступ до інтернету, електронної пошти і т.д. Тому й поширюємо безпровідний інтернет у своїй мережі. Тим більше, що стратегія мережі «A la minute» та мережі «ОККО» збігаються: ми прагнемо максимально задовольнити потреби наших клієнтів у дорозі».
 
Окрім ресторану на АЗК «ОККО» в Гамаліївці, пункт Wi-Fi вже працює в ресторані «A la minute» у Львові (бізнес-центр на вул. Героїв УПА, 72). У найближчих планах обладнати Wi-Fi-зв’язком ресторан на трасовому АЗК «ОККО» у м. Сколе, а також великі трасові комплекси «ОККО» з ресторанами у напрямках Київ-Чоп та Київ-Одеса.
Поділитись