На АЗК «ОККО» встановили онлайн-табло рейсів Бориспільського аеропорту
02.07.2014

На АЗК «ОККО» встановили онлайн-табло рейсів Бориспільського аеропорту

Наприкінці червня на АЗК «ОККО», що у селі Щасливому (по дорозі з Києва до Бориспільського аеропорту), відкрилося нове Hot café, де встановлено 2 табло з розкладом  прильоту й вильоту літаків у реальному часі, а також впроваджено ще кілька нововведень, зручних і корисних для відвідувачів.

 

«Ціни на каву та їжу у нас доступніші, ніж в аеропорту, а вибір страв  у меню широкий, адже Hot café  у Щасливому має власну кухню, - розповідає Костянтин Смолій, керівник відділу маркетингу компанії «Террін», яка управляє ресторанним бізнесом у мережі «ОККО». – І пасажири авіаліній, і ті, хто їх зустрічає чи проводжає, можуть зачекати на свій рейс у нас, у комфорті й спокої. До аеропорту з кафе – всього 10 хвилин на авто».

 

Табло прильотів і вильотів встановлені  таким чином, що одне з них спрямоване екраном у зону  Hot café , а друге – в бік центрального входу.  Окрім того, інновацією, яку вперше впроваджено у мережі закладів харчування на «ОККО», стали  LED-екрани, де в динаміці подається інформація як про спеціальні пропозиції й акції в мережі, так і про самі страви. Біля каси встановлено й стенди з двома новими для мережі групами товарів. Перший – для кавових гурманів, що пропонує спеціально розроблений купаж під брендом Hot café з трьох сортів кави, аксесуари для приготування кави, горнятка тощо. На другому -  представлені цікаві і смачні дитячі сувеніри.

 

Нині у складі мережі АЗК «ОККО»  працює вже 400 Hot café, а також 32 ресторани  A la minute, 7 ресторанів Pasta Mia. Спільно вони формують найбільшу в Україні мережу закладів харчування в дорозі й представлені в усіх регіонах країни.

Поділитись