На АЗК «ОККО» встановили понад 350 нових кавових машин
10.04.2015

На АЗК «ОККО» встановили понад 350 нових кавових машин

Відвідувачі кавових куточків у мережі «ОККО» мають змогу насолодитися кавою й кавовими напоями, яких не скуштуєш більше ніде в Україні. Їх унікальні смакові властивості досягаються завдяки використанню відбірних зерен арабіки від бельгійської компанії Rombouts, застосуванню тільки натурального молока і приготуванню за допомогою сучасних кавових машин марки Melitta. Упродовж 2014-2015 років на АЗК «ОККО» встановлено більш як 350 нових кавомашин.

Вибір саме такої техніки зумовлений тим, що апарати Melitta поєднують у собі передові технології з німецьким консерватизмом і точністю. У машинах Melitta не допускається жодних пластикових деталей. Водночас вони єдині серед популярних у світі марок кавоматів обладнані системою автоматичного контролю якості кавових напоїв. Програма не допускає жодних самовільних змін у рецептурі приготування, тому клієнти «ОККО» можуть мати певність, що на будь-якій АЗК їм приготують каву однаково високої, еталонної якості.

«Нова техніка для приготування кави дозволяє нам не тільки розширити асортимент напоїв, а й надати їм неповторного, вишуканого смаку, задля якого варто завітати на «ОККО», - розповідає директор мережі ресторанів і кафе на АЗК «ОККО» Андрій Янчук. – Наш клієнт може не знати усіх тонкощів складу кави, рецептури її приготування, але він точно запам’ятає, де йому було смачно. І він туди повернеться».

За словами Андрія Янчука, мережа «ОККО» комплексно підійшла до оновлення своєї кавової пропозиції, адже вибір постачальника і кавових машин, і кавових зерен відбувався одночасно, щоб знайти найбільш гармонійний варіант. Після тривалих дегустацій в «ОККО» вирішили, що каву для машин Melitta закуповуватимуть у компанії Rombouts (Бельгія), яка на ринку працює з 1890 року і вже майже 50 років є офіційним постачальником кави для бельгійського королівського двору. Вона спеціалізується на торгівлі відбірними сортами кави. Для мережі АЗК «ОККО» Rombouts постачає 100-відсоткову арабіку світлого обсмаження. Вона містить дещо менше гірчинки, ніж темніші аналоги, й ідеально підходить для приготування кавових напоїв, вибір яких у кавових куточках на «ОККО» дуже широкий.

На АЗК «ОККО» діє найбільша в Україні мережа закладів харчування у дорозі. Кожної доби тут готують майже 15 тисяч порцій кавових напоїв. Понад 50% замовлень клієнтів припадає на каву американо (з молоком або без). Понад 30% кави замовляють у ранкові години – з 8.00. до 13.00. Кожна третя кава у мережі «ОККО» продається у Київській або Львівській областях.

Поділитись