На АЗК «ОККО» зібрали понад 3 тонни речей для вимушених переселенців і малозабезпечених
03.09.2015

На АЗК «ОККО» зібрали понад 3 тонни речей для вимушених переселенців і малозабезпечених

У 2015 році завдяки клієнтам мережі «ОККО» вдалося уже зібрати приблизно 3360 кілограмів вживаних речей для вимушених переселенців зі східних регіонів та малозабезпечених людей. Речі збиралися у спеціальних контейнерах, які було встановлено на АЗК «ОККО» у Києві, Одесі й Дніпропетровську. Розподіляти їх серед тих, хто потребує, допомагають волонтерські організації.

Як уже повідомлялося раніше, у лютому мережа «ОККО»  встановила 3 контейнери для збору вживаних речей у Києві, а в травні  - ще 6 таких  контейнерів (2 – у Києві, 2 – в Одесі, 2 – у Дніпропетровську). Адреси усіх заправок мережі, де можна залишити вживані речі, дивіться тут.

В один контейнер вміщається приблизно 60 кілограмів речей. Багато з них регулярно заповнюються упродовж одного-двох тижнів. Зібрані речі у Києві компанія передає волонтерській групі «Фролівська, 9/11», в Одесі - групі  «Допомога дітям-сиротам та інвалідам зі Сходу», у Дніпропетровську – благодійному фондові «Допомагаємо».

«Ми щиро вдячні усім нашим небайдужим  клієнтам, які долучилися до благородної справи допомоги малозабезпеченим, - каже менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Ірина Миронова. – Навіть у сьогоднішні непрості часи сотні людей щоденно виявляють турботу про тих співгромадян, які потрапили у скруту й потребують допомоги. Ми сподіваємося, що ті клієнти, які уже поділилися речами з іншими на АЗК «ОККО», розкажуть про цю можливість колегам, знайомим, щоб це коло добра постійно розширювалося».

Поділитись