На АЗК «ОККО» зібрано понад тонну речей для переселенців і малозабезпечених
15.04.2016

На АЗК «ОККО» зібрано понад тонну речей для переселенців і малозабезпечених

За 2015 рік у спеціальних контейнерах, встановлених на АЗК «ОККО» у Дніпропетровську зібрано понад тонну речей для вимушених переселенців і малозабезпечених сімей, а до середини квітня 2016 року ще 283 кілограми. Про це повідомив благодійний фонд «Помагаєм», представники якого займаються розподілом зібраної гуманітарної допомоги.

Контейнери, де можна залишити речі для тих, хто потребує, встановлені з червня 2015 року у Дніпропетровську за такими адресами: вул. Панікахи, 31-Г (правий берег) і вул. Калинова, 87-Л (лівий берег). Тут можна залишати одяг, взуття, іграшки та інші необхідні речі для вимушених переселенців і малозабезпечених родин. Кожен з небайдужих клієнтів мережі «ОККО» може обрати заправку, куди йому найзручніше заїхати.

Вивезенням і розподілом зібраних у контейнерах речей займається БФ «Помагаєм» через свій склад гуманітарної допомоги, що знаходиться за адресою - м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька (Червона), 15. Речі розподіляються серед сімей з дітьми, що потребують допомоги, – це вимушені переселенці, малозабезпечені та багатодітні родини, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, сім’ї, що виховують тяжкохворих дітей чи дітей з інвалідністю.

«Ми щиро вдячні мережі «ОККО» за підтримку, активну соціальну позицію і створення чудових умов для участі своїх клієнтів у різноманітних благодійних ініціативах!», - написали представники БФ «Помагаєм» на своїй інтернет-сторінці (детальніше – тут).

Поділитись