На День Незалежності львів'яни зможуть побувати на чотирьох концертах
15.08.2006

На День Незалежності львів'яни зможуть побувати на чотирьох концертах

У рамках святкування Дня Незалежності 24 серпня у Львові відбудеться чотири концерти, повідомляє прес-служба міської ради. 11 серпня, міський голова Андрій Садовий підписав низку розпоряджень про проведення святкових заходів до Дня Незалежності у місті Львові.

Таким чином на проспекті Свободи з 11.00 до 16.00 проходитиме акція "Богатирський турнір на приз Василя Вірастюка". Концерт організовує ВАТ "Концерн Галнафтогаз".

З 16.00 до 22.00 години на площі перед культурно-освітнім центром імені О.Довженка (пр. Червоної Калини), 81 ВАТ "Львівська пивоварня" проводитиме святковий концерт. У цей же час ДП "Неміроф-Медіа" організовує святковий концерт на площі перед Монументом Слави на вулиці Стрийській.

У Центральному парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького творче об'єднання "Компанія "Альтернатива" проводитиме святковий концерт. Там же з 18.00 до 22.00 години ДП "Промоушен Технології" проведуть свій концерт. В рамках святкування 15-річниці Незалежності України 25 серпня з 15.00 до 22.00 години на площі перед Монументом Слави на вул. Стрийській. ПП "Дік Арт" проводить святкову акцію "Джинс Ді-Джей Парад".

Поділитись