На Київщині відкрито ще 2 ресторани «A la minute»
26.04.2011

На Київщині відкрито ще 2 ресторани «A la minute»

Мережа ресторанів швидкого обслуговування «A la minute» збільшилась до 27 закладів. Ще два ресторани розпочали роботу на дзеркальних АЗК «ОККО» у с. Іванків Бориспільського району (Київська область). У вбиральнях АЗК дотримано норм безбар’єрності: вони пристосовані для людей з особливими потребами. Батьки, що подорожують з маленькими дітьми, зможуть також скористатися пеленальним столиком та дитячим кріселком для годування. Днями меню ресторанів «A la minute» поповнилося новими сезонними стравами.

«Останні кілька місяців були непростими для нашої команди, – розповідає директор ТОВ «Террін» Андрій Янчук, – адже ми готувалися до відкриття 4-х нових ресторанів, два з них у новому для нас регіоні – на Дніпропетровщині. Крім того, паралельно ми оновили меню по всій мережі «A la minute». Ми дуже задоволені темпами розвитку мережі, зараз працюємо ще над кількома об’єктами».

Нагадаємо, що усього мережа «A la minute» налічує 27 ресторанів, з них 26 розташовані на автозаправних комплексах «ОККО», ще один – у головному офісі «Концерну Галнафтогаз» у Львові на вул. Героїв УПА, 72.

Хоч найбільш зручним для харчування та відпочинку для клієнтів «ОККО» є ресторан «A la minute», однак не на всіх АЗК є можливість розмістити ресторан. Тому на інших автозаправних комплексах «ОККО» працює мережа кавових куточків «Hot Café», які завдяки широкому асортименту смачних снеків та напоїв, дарують нашим клієнтам відпочинок у дорозі!
Поділитись