На митному переході в Чопі відкрито новий АЗК ОККО, який став найбільшим автозаправним комплексом в Україні
01.11.2006

На митному переході в Чопі відкрито новий АЗК ОККО, який став найбільшим автозаправним комплексом в Україні

В суботу, 28 жовтня, поблизу митного переходу Чоп відкрито новий АЗК «ОККО». За своєю територією (1,4 га), кількістю пістолетів (48 на два фронти розливу) та кількістю сервісів це є найбільший автозаправний комплекс в Україні. Окрім великого магазину, кафе та мийки для легкових автомобілів на АЗК є портальна мийка для великих вантажних автомобілів, стоянка для фур, душові кімнати для водіїв, кімната з пральками для одягу, куточок з факсом та інтернетом для потреб автомобілістів. На території комплексу є також таксофон, пункт обміну валют, пунк страхування, порохотяг для чистки салонів авто, пункт підкачки коліс та доливу води. Традиційним атрибутом АЗК ОККО вже стало міні-кафе з випічкою ТМ «Наминайко».
Вартість новозбудованого комплексу становить понад 2 млн дол США. У 2007-2008 роках «Концерн Галнафтогаз» планує ввести в експлуатацію ще близько 20 подібних комплексів.
Нововідкритий автозаправний комплекс в Чопі вже внесений до Книги рекордів України. Відповідний сертифікат про цей рекорд в категорії «Бізнес, досягнення виробництва та сфери послуг» вручив рекордсмен Книги рекордів України, найсильніша людина України та світу Василь Вірастюк.
Поділитись