На «ОККО» нова послуга – мийка «Люкс Безконтактна»
09.02.2017

На «ОККО» нова послуга – мийка «Люкс Безконтактна»

Починаючи з 6 лютого, на всіх портальних автомийках мережі АЗК «ОККО» водії можуть скористатись новою послугою – мийка «Люкс Безконтактна». Цей сервіс неодмінно сподобається тим автовласникам, котрі з особливою турботою ставляться до свої авто і не допускають будь-якого механічного контакту з лакофарбовим покриттям, навіть під час миття.

Процес миття дуже простий, однак дозволяє ефективно відмити навіть найскладніший бруд. Високоякісні засоби для створення активної піни, які мережа «ОККО» закуповує лише у перевірених європейських виробників, гарантують дбайливе ставлення до лакофарбового покриття авто.

Спочатку авто «збивають» чистою водою, після чого покривають спеціальною активною піною. Оскільки для миючих речовин потрібен час, щоб очистити важкодоступні місця, піну залишають на кілька хвилин. Після цього її ретельно змивають чистою водою та покривають весь автомобіль воском. Залишається лише видалити залишки води струменем повітря під високим тиском – і все. Як результат – чисте авто без жодного контакту ані зі щітками, ані з мочалкою.

«Враховуючи швидкість сучасного ритму життя, дуже важливо максимально ефективно використовувати свій час. Турбуючись про це, мережа АЗК «ОККО» наповнює свої комплекси найрізноманітнішими сервісами. Один з них – це якісні та швидкі автомийки. Особливо приємно, що наші клієнти за той час, поки миється їхнє авто, мають змогу зробити смачну зупинку або насолодитись кавою зі 100% арабіки. А для тих, хто дуже поспішає, – невеличкий лайфхак: заїжджайте на автомийку у будні дні, коли ажіотаж значно менший і можна помити авто без черги», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

Сьогодні в мережі «ОККО» по всій Україні функціонує більше тридцяти автоматичних портальних мийок, де щодня обслуговують понад 1000 авто. Перелік та адреси АЗК з портальними мийками: goo.gl/aQg3RQ

Поділитись