На «ОККО» – нові бестселери для книжкової полиці
29.01.2016

На «ОККО» – нові бестселери для книжкової полиці

Орієнтуючись на побажання клієнтів, «ОККО» продовжує розширювати комплекс сервісів на своїх АЗК, а відтак збільшує пропозицію дитячих книг та бізнес-бестселерів, котрі можна придбати на заправках. До речі, книги також поповнили список товарів, на які можна використати бали FISHKA.

«Наші клієнти вже звикли, що на «ОККО» їм запропонують не тільки якісне пальне, смачну їжу та ароматну каву зі 100% арабіки, а й цікаві та корисні книги, – коментує директор мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – Більшість клієнтів багато працюють та часто подорожують, однак навіть брак часу не стає на заваді бажанню читати якісну та корисну літературу. Тож, враховуючи цю особливість, ми прагнемо забезпечити книжкові полички на заправках дійсно вибраною літературою, щоб кожен міг знайти для себе щось особливе. Асортимент літератури на «ОККО» постійно оновлюється, що дозволяє регулярно пропонувати клієнтам мережі щось новеньке із визнаних бестселерів. Основу складають кращі новинки різних жанрів: бізнес та дитяча література, популярні романи, книги для саморозвитку тощо».

На запит клієнтів у новому сезоні значно розширилася пропозиція дитячої літератури від «Видавництва Старого Лева». Зі смаком оформлені й майстерно написані книги припадуть до душі не тільки малюкам, а й дорослим. Особливою популярністю користуються розмальовки-антистрес із серії «Чарівний сад» Джоанни Басфорд. Це чудовий спосіб не лише реалізувати свій творчий потенціал, а й заспокоїтися, відволіктися від щоденних турбот. Окрім цього на заправках «ОККО» можна придбати присвячену Кузьмі Скрябіну книгу спогадів його матері Ольги Кузьменко «Моя дорога птаха. Мамина книга».

А тим, кого цікавить більш доросла література, мережа «ОККО» пропонує серію новинок від видавництва «Наш формат»: мемуари Генрі Форда «Моє життя та робота», національний бестселер США від Джона Медіни «Правила розвитку мозку дитини», а також сучасна бізнес-література – «Перегляд позитивного мислення» від Ґебріела Еттінґена, «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля, «Безжальна правда про нещадний бізнес» Бена Горовіца.

Усі згадані книги від «Видавництва Старого Лева» та «Нашого формату» можна придбати на АЗК «ОККО», розташованих на найбільш пожвавлених трасах країни. При цьому поповнити свою книжкову поличку можна, списавши накопичені бали FISHKA.

Поділитись