На «ОККО» відкрилася перша мийка для велосипедів
24.05.2016

На «ОККО» відкрилася перша мийка для велосипедів

Помити велосипед, не забруднивши рук і витративши лише 2 хвилини часу, – таку послугу пропонує тепер АЗК «ОККО» у Львові, що на вулиці Наукова, 2а. У травні тут відкрилася перша у місті спеціалізована веломийка, а 20 травня, напередодні Всеукраїнського велодня, її функціональність та зручність перевірили активісти Львівської асоціації велосипедистів.

Оскільки АЗК на Науковій розміщена неподалік від пожвавленого перехрестя на виїзді зі Львова, то новий сервіс від «ОККО» буде особливо актуальним для тих веломандрівників, які повертаються з заміських прогулянок. До заправки веде облаштована велодоріжка, а на самій території АЗК є окреме місце для паркування велосипедів. Безпосередньо на мийці встановлено спеціальну конструкцію, яка надійно фіксує байк під час миття. Працівники АЗК пройшли відповідний інструктаж, як обслуговувати нову категорію клієнтів. Велосипедисти, котрі тестували мийку, залишилися задоволені рівнем сервісу на «ОККО».

«Нас дуже тішить той факт, що у Львові з'являються різноманітні додаткові послуги для власників велосипедів, завдяки чому користуватися велосипедом стає ще приємніше, – каже Орест Олеськів із Львівської асоціації велосипедистів. – Веломийка неабияк полегшує життя велосипедистам, це зручно, швидко і недорого. Хотілося б, щоб і на інших мийках у місті з'явилась можливість помити велосипед».

Мережа «ОККО» уже багато років поспіль підтримує розвиток велосипедного руху в Україні. Компанія зараз розглядає можливість встановлення веломийок та велопаркінгів ще на кількох своїх АЗК. Крім того, у поточному році компанія уже допомогла Львівській мерії завершити процес маркування міських велодоріжок. У рамках свого масштабного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» мережа «ОККО» веде активну комунікацію з усіма учасниками дорожнього руху, спонукаючи їх до відповідальної поведінки на дорозі. Одна з ключових аудиторій проекту – саме велосипедисти. Для них підготовлено відповідні інформаційні матеріали й комплекти світловідбивачів, завдяки яким велосипедисти стають видимими на дорозі у темну пору доби.

«Львів реально наближається до клубу європейських велосипедних міст, для яких характерна не тільки розгалужена мережа велодоріжок, а й інша велоінфраструктура, яка обов'язково повинна супроводжувати велорух, – зазначає депутат Львівської міськради, радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід. – Гігієна велосипеда – дуже важлива складова усього цього. Хто з нас не зіштовхувався з поганою погодою і з тим, що немає де помити велосипед? Мережа «ОККО» зробила корисну справу і задала гарний тон. Тепер, сподіваюся, велосипедні мийки будуть відкриватися у всіх районах міста».

Поділитись