На «ОККО» відкрили першу мийку самообслуговування
01.08.2016

На «ОККО» відкрили першу мийку самообслуговування

Перша в мережі «ОККО» мийка, де водії у комфортних умовах з використанням професійного обладнання зможуть самостійно помити своє авто, відкрилася на АЗК у київському районі Софіївська Борщагівка (вул. Велика Кільцева, 54). Одночасно мийка може обслуговувати 4 автомобілі, що дозволяє клієнтам уникати черг та вибирати індивідуальний режим миття.

«Ініціатива відкрити мийку самообслуговування виникла на запит від наших клієнтів, тож мережа вирішила втілити їхнє бажання. – коментує Назар Турхан, керівник департаменту розвитку мережі АЗК «ОККО». – Така мийка має ряд суттєвих переваг. По-перше, помити автомобіль у відповідно облаштованому боксі набагато зручніше й екологічніше, ніж у себе в гаражі під будинком. По-друге, послуги мийки самообслуговування дешевші, ніж на автоматичних чи ручних мийках, які обслуговує оператор. І ще одна важлива перевага – клієнт може сам контролювати процес, за власним бажанням змінюючи режими від нанесення активної піни до покриття гарячим воском в залежності від існуючої потреби».

В облаштування нової мийки мережа «ОККО» інвестувала понад 4 мільйони гривень. Завдяки цьому на окремо відведеній на АЗК території встановлено сучасне енергоефективне й ергономічне обладнання німецької марки Otto Christ з широким функціоналом програм. Клієнт може скористатися однією з них чи одразу кількома. Тут можна помити авто із застосуванням активної піни (вона ефективно видаляє забруднення з корпусу й деталей) чи шампуню (змиває активну піну та залишки бруду); змити його демінералізованою водою, щоб не залишалося білих розводів; нанести на поверхню автомобільний віск, щоб забезпечити додатковий блиск і захист чи просто освіжити автомобіль холодною водою, а також пропилососити салон чи видалити залишки комах. Все, що необхідно – опустити придбаний жетон та вибрати необхідну програму. А час і його залишок по кожному з режимів програма налаштує автоматично.

До кінця 2016 року «ОККО» планує відкрити ще одну мийку самообслуговування – цього разу у Львові. Всього зараз у мережі налічується 28 портальних мийок для легкових авто, 2 – для вантажівок, 1 тунельна портальна мийка та 19 ручних автомийок, а також 1 мийка для велосипедів. Враховуючи комплексний підхід до надання послуг, на АЗК «ОККО» зручно заїжджати не лише за якісним пальним та смачною їжею, а й за чистотою.

Поділитись