На «ОККО» з’явилися горіхи та сухофрукти під власною ТМ «Смачна заправка»
17.03.2017

На «ОККО» з’явилися горіхи та сухофрукти під власною ТМ «Смачна заправка»

Мережа «ОККО» продовжує розвивати традиції здорового харчування в дорозі і пропонує своїм гостям багаті на поживні речовини суміші горішків та сухофруктів під власною торговою маркою «Смачна заправка». Уже в березні більш як на 150 АЗК «ОККО» можна знайти 5 різновидів корисних і ситних міксів під новим брендом.

Суміш сушеного мигдалю чи кеш’ю дає змогу швидко втамувати легкий голод, при цьому ще й наситити організм поживними вітамінами та мікроелементами. Якщо ж до вподоби комбінація різних складників і смаків, хочеться більше фруктових кисло-солодких смакових поєднань, то варто скуштувати «Суміш горіхів із журавлиною» чи «Горіхову симфонію». У складі першого міксу ягоди журавлини доповнені мигдалем, кеш’ю, фундуком та гарбузовим насінням. У «Горіховій симфонії» – гармонійне поєднання мигдалю, кеш’ю та волоського горіха із темними та світлими родзинками. Для людей, які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, мають фізичні навантаження, ТМ «Смачна заправка» пропонує суміш «Спорт мікс», куди входить інжир, журавлина, темні родзинки, підсмажені кеш’ю та мигдаль. Цей набір є найменш калорійним, але чудово наповнює організм енергією корисних елементів і сприяє швидкому відновленню сил.

Усі мікси бренду «Смачна заправка» формуються з натуральних, високоякісних горішків та сухофруктів, без додавання ароматизаторів чи консервантів. Розфасовані вони по 50 грам в зручних пластикових упаковках. Можна одразу взяти кілька різних смаків, покласти в бардачку машини чи лишити на роботі, і в залежності від настрою перекусити в дорозі чи в офісі тим, що до вподоби.  

Поділитись