На «ОККО» з’явилися куточки «для маленьких водіїв»
04.07.2017

На «ОККО» з’явилися куточки «для маленьких водіїв»

«ОККО» постійно турбується про батьків, які подорожують з дітьми, тому завжди намагається запропонувати набір цікавих та корисних товарів і сервісів для найменших гостей. Віднедавна на більш ніж 120 найпотоковіших комплексах мережі з’явилися спеціальні стелажі «для маленьких водіїв», де діти можуть «заправитися» всім необхідним: від солодощів та напоїв до м’яких чи розвиваючих іграшок.

Асортимент дозволяє задовольнити потреби малечі різних вікових категорій. Так, наприклад, для найменших «водіїв» на поличках представлені поїлки-непроливайки, музично-розважальні іграшки, пірамідки, набори для пісочниці. Для більш дорослих – іграшкові машинки, м’які іграшки у вигляді популярних героїв тощо. А для зовсім «дорослої» малечі – набори іграшок із цукерками формату Sweetbox, модельки машин та багато іншого. Всі іграшки виготовлені з якісних матеріалів та є безпечними для дітей, а деякі з них ще й поєднуються між собою у невеликі колекції. Тож щоразу, вирушаючи у подорож, «маленькі водії» будуть отримувати заряд позитивних емоцій від нової частинки колекції, яка зробить кожну наступну гру ще більш цікавою.

А щоб поїздка з батьками була ще й смачною, на поличках «для маленьких водіїв» можна взяти улюблені дитячі ласощі – шоколадки Kinder або яйця Kinder Сюрприз, шоколад Millenium з героями Disney, а також корисні та смачні соки від ТМ Hortex. І, звісно, привчати малечу пити негазовану мінеральну воду буде простіше, якщо робити це разом із популярними мультиплікаційними героями на пляшечках з дитячою водою «Моршинська».

Поділитись