На пальному Pulls 95 встановлено Національний рекорд економічності
14.12.2011

На пальному Pulls 95 встановлено Національний рекорд економічності

13 грудня фінішував рекордний пробіг «ОККО Економ-драйв», під час якого команда випробувачів встановила Національний рекорд відносної паливної економічності на бензині «OKKO» Pulls 95.

5,3 літри на сто кілометрів шляху – саме таку середню витрату бензину Pulls 95 продемонстрував повнопривідний Subaru Forester на маршруті Львів–Київ. Використовуючи високоякісне пальне з модифікатором тертя та прийоми економічного керування, тест-пілоти Андрій Сидоренко та Геннадій Мазепа подолали 489,6 км із витратами пального Pulls 95, меншими за заявлені виробником на 25% (7 л/100 км – витрати пального для трасового режиму, заявлена Subaru).

Результат було зафіксовано представниками Книги рекордів України, які пильно слідкували за коректністю замірів й ходом пробігу за допомогою комплексної системи GPS-моніторингу.

 

 

 

Ключовими факторами успіху пробігу стали високоякісний бензин Pulls 95 з модифікатором тертя, миючими і захисними властивостями у поєднанні з прийомами економічного водіння. Бензин Pulls 95 відповідає вимогам національного стандарту ДСТУ 4839:2007 й екологічним нормам Євро 5. Його високі експлуатаційні якості було підтверджено київським Інститутом споживчих експертиз під час стендових випробувань, а тепер і під час рекордного пробігу. Стосовно прийомів економічного водіння, то спеціальна методика, використана тест-пілотами, буде опублікована у вигляді буклету і доступна всім водіям в мережі АЗК «ОККО».

«Економити на пальному – не значить купувати дешевий бензин. Якісний продукт, нехай і за дещо вищою ціною, дозволяє автомобілісту не лише подолати більшу відстань на одному літрі пального, але й зекономити на обслуговуванні автомобіля в майбутньому. Це переконливо підтверджують підсумки рекордного пробігу «ОККО Економ-драйв», - говорить віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський.

Поділитись