На старті 5 додаткових проектів громад Рівненщини
28.09.2006

На старті 5 додаткових проектів громад Рівненщини

Протягом вересня 2006 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких надала додатково 5 мікрогрантів на загальну суму 14.285,24 грн. для ініціативних груп місцевих громад та громадських організацій, що фінансуються в рамках конкурсу "Соціальні проблеми вирішуємо громадою" за підтримки Фонду Стефана Баторія.
 
Цього разу дофінансування отримали Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, м. Рівне на організацію та проведення  загальноміського відкритого Рейтингу популярності "Гордість міста"; Сільський громадський комітет, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Гориньград - 2 на розвиток партнерства між громадою, місцевим самоврядуванням та підприємцями задля вирішення проблем сільської громади; Повчанська сільська рада, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Повча на Благоустрій території сільського кладовища; Громадське об'єднання "Наш вибір", м. Дубно на Упорядкування історичних кладовищ міста та Спілка жінок Рівненщини, м. Рівне на проект, який дофінансовується з боку Мальтійської служби допомоги (Львів) та мережі автозаправних станцій ОККО, "Підвищення уваги громади до людей пенсійного віку".

Слід зазначити, що кожна з організацій і громад робить власний фінансовий, майновий чи волонтерський внесок у проект, що нею реалізується. Таким чином, реальна вартість підтриманих Фундацією Острозьких 5 проектів становить 48.280,24 грн. , що майже втричі перевищує суму виданих грантів.

У червні 2006 року в рамках цього ж конкурсу було підтримано 11 проектів ініціативних груп громад та громадських організацій на суму 38.360 грн., котрі виконають суспільно корисних робіт на загальну суму 116.413,89 грн.

Поділитись