На всіх АЗК «ОККО» тільки зимове пальне
08.12.2016

На всіх АЗК «ОККО» тільки зимове пальне

Починаючи з грудня, на всіх АЗК «ОККО» продаються тільки зимові сорти пального. Усі вони відповідають екологічному стандарту Євро-5 і національним стандартам якості.

Для авто з дизельними двигунами «ОККО» традиційно пропонує два види зимового пального: ДП Євро, що забезпечує якісну роботу авто при температурі до -20°C (реалізується на всіх 400 АЗК «ОККО»), та особливо морозостійкий Pulls Diesel Арктика, який не замерзає при температурі до -32°C (доступний на 242 АЗК).

Заправляючись дизельним пальним зимових марок, водії уникають однієї з найбільших сезонних проблем – парафінізації ДП у паливній системі, натомість арктичний клас забезпечує швидкий запуск авто при мінусових температурах. Мийні й захисні компоненти, що також є у складі Pulls Diesel Арктика, допомагають очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень, збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна. Однак при виборі того чи іншого виду дизелю варто зважати, що реальна температура надворі під час вітру, при високій вологості тощо може бути нижчою, ніж показує термометр. 

І якщо власники авто з дизельними двигунами добре знають про важливість вчасного переходу на зимове пальне, то різниця зимових бензинів у порівнянні з літніми не настільки критична. «ОККО», турбуючись про безпеку та комфорт своїх клієнтів, з настанням холодів обов’язково міняє на зимові марки і бензини, адже коли погодні умови ускладнюються важливо, щоб кожен водій, заправивши своє авто, почувався максимально впевнено та безпечно. На слизькій дорозі, при зустрічному вітрові, у складних погодних умовах зимове пальне забезпечить автомобілю вищу потужність та маневреність. Крім того, воно допоможе уникнути зайвих витрат. Наприклад, за оцінкою фахівців, якщо ви заправитеся взимку літнім видом бензину, то через гірше вигорання перевитрати можуть становити 3-5%.

«З початком холодів автомобіліст повинен зробити дві обов’язкові справи – перейти на зимові шини і зимове пальне. Тільки в цьому разі він буде впевнено почувати себе за кермом. Але якщо зимові шини у кожного водія лежать у гаражі, то справді зимові сорти пального він може придбати лише на заправках з перевіреною роками репутацією та відпрацьованою до дрібниць системою поставок і контролю нафтопродуктів», – зазначив керівник департаменту маркетингу  мережі «ОККО» Василь Дмитрів.

Поділитись