Надзвичайний випадок на АЗК у Львові
13.04.2014

Надзвичайний випадок на АЗК у Львові

Вчора близько 16:00 внаслідок прориву водопостачальної труби поряд з територією АЗК «ОККО» у Львові по вул. Замарстинівській 174, відбулося підтоплення резервуарів з пальним А-92 та А-95.

Прорив труби стався у кількох місцях за територією заправки у безпосередній близькості до резервуарного парку. Внаслідок цього через комунікаційні шахти вода з грунту просочилася до двох секцій з пальним. В цей час заправка проводила відпуск нафтопродуктів клієнтам.

Сигналом про надзвичайну ситуацію стало звернення одразу кількох клієнтів, чиї авто зупинилися, від’їхавши кілька метрів від АЗК. Старший оператор АЗК «ОККО» Ярослав Палаш одразу зупинив відпуск нафтопродуктів на заправці та повідомив керівництво про надзвичайну ситуацію. Загалом від заправки сумішшю пального з водою постраждали автомобілі шістьох клієнтів. Про інцидент одразу ж було сповіщено головного диспетчера Львівводоканалу, МНС, працівників міліції.

Працівникам заправки спільно з ремонтною бригадою Львівводоканалу вдалося відвести воду до каналізаційних люків аби уникнути подальшого затоплення резервуварного парку з пальним. Однак вночі було також підтоплено секцію, де зберігається дизельне пальне.
Відпуск нафтопродуктів на даному АЗК «ОККО» тимчасово призупинено. Тривають роботи із зачистки підземних резервуварів.

«Концерн Галнафтогаз» у повному обсязі відшкодує збитки по ремонту та заправці автомобілів постраждалим клієнтам. На даний момент триває встановлення причин виникнення надзвичайної ситуації та оцінюються збитки, завдані Компанії.

Поділитись